Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Erdoğan yönetecek Tatlıtuğ oynayacak

Erdoğan yönetecek Tatlıtuğ oynayacak
27 Aralık 2011

"Kuzey Güney"deki rolüyle yükselişini sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni filmi "Şairler"de başrol oynayacak.

 

2007 yılında oynadığı 'Amerikalılar Karadeniz'de 2'den beri başka sinema filminde rol almayan Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan'dan gelen teklifi beğendi. Tatlıtuğ filmin ana karakteri olan 2 şairden birini canlandıracak.

 

Yılmaz Erdoğan, ünlü tiyatrocu Erdal Tosun'un tavsiyesiyle 1940'lı yıllarda yaşanmış bir olaydan yola çıkarak kaleme aldığı filmde, 20'li yaşlarda vereme yenik düşen Zonguldaklı şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu'nun hayat hikâyelerini anlatacak.

 

ÇEKİMLER ŞUBATTA
Vatan'ın haberine göre; yönetmen koltuğuna da kendisi oturacak olan Yılmaz Erdoğan'ın filminin, Kıvanç Tatlıtuğ'un dışında belli olan tek oyuncusu ise eşi Belçim Bilgin... Eşinin filminde ilk kez çalışacak olan Belçim Bilgin, proje için çaça ve tenis dersleri alıyor.

 

"Mükellefiyet döneminde aşk" sloganıyla çekilecek filmin diğer oyuncuları henüz belli değil. Dekorları hazırlanan film, İstanbul ve Zonguldak'ta çekilecek. Karlı sahneler de bulunan filmin çekimine şubat sonunda başlanacak.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
mehmet_kisakol (Amatör) | 4 Ocak 2012, 05:11

Yılmaz Erdoğanın dönem filmi çekmesi kadar normal bişey yok fakat başrollerden birine Kıvanç Tatlıtuğ'u düşünmesi tamamen duygusal bi hamle belli filminin gişe yapması için kızların hayran olduğu erkeklerin Kuzey Güney dizisinde ki rolüyle taktirini kazanan Kıvanç abimiz umarım bu projede değilde daha kaliteli filmlerde rol alır.

Cevap Yaz
0
0
VampireLegends (Dublör) | 3 Ocak 2012, 11:32

Kıvanç tatlıtığdan tiksinmeye başladım artık.Tamam oyunculuğ iyi olabilir ama gerçek hayyattaki kişiliğinden nerfrt ediyporum :D

Cevap Yaz
0
0
harun_deveci (Amatör) | 3 Ocak 2012, 01:12

Kıvanç gerçekten türkiyenin en iyi oyuncularından birisi yanlız dizilerle yüzünü eskitecegine hareketli aksiyon türü filmlerde oynasa daha oturur boyu vucut yapısı bunu karşılar. Ezelde 8 rolü gibi mesela :)

Cevap Yaz
0
0
duygucetin (Dublör) | 2 Ocak 2012, 23:05

yüzünü eskiticek bu gidişle.çekilsin biraz kenara artık

Cevap Yaz
0
0
efkarli cocuk (Figuran) | 2 Ocak 2012, 16:27

oynadıgğı dizilerde kalitesini gösteren birisi bu filmde de kalitesinden ödün vermeyeceğini düşünüyorum:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz