Sinemalar.com

Patlak Sokaklar Gerzomat 16 Mart’ta vizyonda.

Patlak Sokaklar Gerzomat 16 Mart’ta vizyonda.
11 Şubat 2012

FİLM HAKKINDA GENEL BİLGİ

Milyonlarca kez izlenen videoların kahramanları BatesMotelPro’nun (Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar) başarısına kayıtsız kalmayan ANS Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği proje 16 Mart’ta vizyonda.

BatesMotelPro’nun,Bana Kitap Al” videosunun ardından 2007 yılında çektikleri “Sütü Seven Kamyoncu” videosu, onların bir anda çok büyük bir kitle tarafından tanınmasını sağladı. Bunları Buz Gibi Biraderler”, “Tuttur En Kral Sensin”, “Minibüs”, “Yaşam Mücadelesi” gibi viral videoları takip etti… 2011 yılının Ağustos ayında yayınladıkları 5 bölümlük “Patlak Sokaklar” internet dizisiyle tüm mecraların ilgisini çekerek, izleyici kitlesini büyük ölçüde artırmayı başaran ekip, ANS Prodüksiyon ile işbirliği yaparak beyazperde de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

16 Mart’ta vizyona girecek olan absürd komedi türündeki filmin dağıtımı Özen Film tarafından yapılacaktır.  

FİLMİN KONUSU

İntikam yemini etmiş hapishane kaçkını Black Jack (Volkan Öge) , sinyalleri TV programlarına karışınca insanları aptala çeviren Gerzomat adlı makineyi ele geçirir… Ancak  Gerzomat’ı kullanması için kaçık profesör Mary  Jane’e (Doğa Rutkay) ihtiyacı vardır… Cengaver polislerimiz John Lemmon (Tansu Tunçel) , Billy Billy (Ömür Cedimağar) ve polis merkezinin güzel yıldızı, polis memuru Jennifer (Selin Demiratar), Mary Jane’i korumakla görevlendirilirler.  Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmez. John ve Billy, şehirden bunalmış bir Ayı’nın (Bildiğimiz Ayı) vicdanıyla baş başa kalmışken,  Black Jack, Profesör Mary Jane’i kaçırır ve makineyi çalıştırmayı başarır. Kısa sürede tüm halkta aptallık belirtileri baş gösterir. Olaya el koyan karabasan federaller, zeka pırıltısı General (Bülent Serttaş) ve polis şefi agresif Peter’la  (Kubilay Tunçer) Black Jack’i durdurmanın yollarını ararlarken, cengaver polisler John ve Billy ise çıldırmış bir halde Black Jack ile kedi fare oyununa başlamışlardır…

Black Jack, bu yarattığı aptallıklarla dolu dünyada sonsuza dek eğlenebilecek mi?

John ve Billy normal hayatı sirke çeviren bu aptallık fırtınasının önüne geçebilecekler mi?

Absürtten fırlamış bu renkli dünyayı pek seveceksiniz… 


Tüm yorumlar (12)

Avatar
ilkay008 (Artist) | 20 Mart 2012, 03:21

heyyy adamım adamlar çok farklı bir şey yapmışlar ve bencede çok başarılılar güldürüyorlar kesinlikle 2. filmin çekilmesi lazım dostum bu böyle bitemez :)

Cevap Yaz
0
0
SinemAvcisi (Dublör) | 26 Şubat 2012, 00:11

Merakla bekliyorum :)

Cevap Yaz
0
0
82serhat (Dublör) | 21 Şubat 2012, 16:21

reserved :)

Cevap Yaz
0
0
fatocsh (Dublör) | 16 Şubat 2012, 14:07

batesmotelpro videoları izlemiştim ve gerçekten başarılı... böle bir projeninde izlenebileceğini düşünüyorum.16 martı bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 15 Şubat 2012, 21:52

Ben bir kaç bölümünü izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam Amerikan polisiye filmleri veya dizilerini tiye alıyorlardı

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz