Sinemalar.com

Battleship filminden Rihanna Röportajı

Battleship filminden Rihanna Röportajı
13 Nisan 2012

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Peter Berg’in (Hancock) üstlendiği destansı aksiyon-macera filmi Battleship’te gezegenimiz; denizde, gözyüzünde ve karada üstün bir güce karşı hayatta kalma savaşı veriyor. Hasbro’nun klasik donanma savaş oyunu Amiral Battı’dan uyarlanan filmde, USS John Paul Jones’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch karşımıza çıkıyor. Fizyoterapist ve Hopper’ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker; USS Sampson’ın komutanı ve Hopper’ın ağabeyi Stone rolünde Alexander Skarsgård ve Hopper’ın silah arkadaşı USS John Paul Jones’ta silah uzmanı olarak görev yapan Deniz Astsubayı Raikes rolünde ise Rihanna yer alıyor. Hopper ve Stone’un amiri (ve Sam’in babası) Amiral Shane’i ise uluslararası bir yıldız olan Liam Neeson canlandırıyor. Berg, hem bu destansı aksiyon-macera filminin yönetmenliğini yaptı, hem de Scott Stuber (Couples Retreat/Arızalı Çiftler), Sarah Aubrey (The Kingdom/Krallık), Brian Goldner, Hasbro’dan Bennett Schneir (the Transformers serisi) ve Duncan Henderson’la (Master and Commander/Dünyanın Uzak Ucu) birlikte yapımcılığını üstlendi.
Başrolünde Rihanna'nın yer aldığı filmde yönetmen ve Rihanna ile yapılan röportaj için http://www.sinemalar.com/fragman/54666/battleship/4/kucuk adresini ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli seyirler... 

Tüm yorumlar (9)

Avatar
EmreSupcin (Figuran) | 30 Nisan 2012, 15:08

Rihanna'nın hiç bir filmini izlememiştim henüz seyretmedimde seyretmek gerekiyor bu durumda :)

Cevap Yaz
1
0
DOLUNAY1905 (Figuran) | 29 Nisan 2012, 09:56

aşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm film fena beyler gittim izledimd evamı olacak tır

Cevap Yaz
0
0
akincaaakin (Amatör) | 22 Nisan 2012, 16:45

Film tipik bir Amerikan filmi bamm bamm bamm... Ama Rihanna'nın oyunculuğu hiçte fena değil...

Cevap Yaz
0
0
schizophr3nic (Dublör) | 15 Nisan 2012, 20:42

Muhtemelen İstanbul'da izleyeceğim filmi.
Daha bir keyifli olacak, hoş yine de büyük bir beklenti içerisine girmeyelim, her ana hazırlıklı olmak gerek =$

Cevap Yaz
0
0
Silentless (Profesyonel) | 15 Nisan 2012, 01:35

Ünlü olmak yetmiyor bu devirde...Her şarkıcı da filme soyunursa vay halimize :)

Cevap Yaz
1
0
Görüşleriniz