Sinemalar.com

Pamuk Prenses Ve Avcı 1 Haziran'da Sinemalarda!

Pamuk Prenses Ve Avcı 1 Haziran'da Sinemalarda!
26 Nisan 2012

Filmde Sam Claflin de (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides/Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde), Pamuk Prenses’in güzelliğine ve gücüne uzun zamandır hayran olan prens rolüyle oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Alice in Wonderland/Alice Harikalar Diyarında’nın yapımcısı Joe Roth, yapımcı Sam Mercer (The Sixth Sense/Altımcı His) ile övgüler alan reklam yönetmeni ve modern görüntü ustası Rupert Sanders’tan efsanevi masalın nefes kesen yeni vizyonu karşınızda...

Destansı aksiyon-macera Pamuk Prenses ve Avcı’da (Snow White and the Huntsman) Kristen Stewart (Twilight/Alacakaranlık), ülkede kötü kraliçeden (Oscar ödüllü Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses’i canlandırıyor. Onu ortadan kaldırmak için fırsat kollayan kötü kraliçenin aklına bile gelmeyen bir şey var: Hükümdarlığını tehdit eden genç kadının, onu öldürmesi için gönderilen Avcıdan (Chris Hemsworth, Thor) savaş sanatı konusunda eğitim alıyor olması.. 

Filmin vizyon tarihi 01.06.2012
Fragman için http://www.sinemalar.com/fragman/115506/pamuk-prenses-ve-avci/1/kucuk adresine tıklamanız yeterli

Keyifli seyirler ;) 

Tüm yorumlar (9)

Avatar
Beyazpelerin (Amatör) | 9 Mayıs 2012, 18:05

Bence Bu Devirde, Eski Devir Savaşları Anlatan Filmlerin Daha Çok Olması Lazım İnsanlar Eskiden Gibi Kılıç , Balta , Mızraklı Savaşlar Görmek İstiyor.

Cevap Yaz
0
0
chrisredfield (Artist) | 5 Mayıs 2012, 22:05

Charlize Theron olmasa ızlenılcek bır fılm olacagını sanmıyorum.Ve katılıyorum.Charlize ile Kristen karsılastırılamaz.Charlize Forever!..

Cevap Yaz
0
0
SevimCeren (Amatör) | 4 Mayıs 2012, 16:52

bence de kraliçe pamuk prensesten daha güzel ....

Cevap Yaz
0
0
Kadu (Dublör) | 4 Mayıs 2012, 09:45

Ya bu şey değilmiydi hani kraliçe aynaya döner "ayna ayna söyle bana" der aynada "var aha prenses işte" der olaylar cereyan eder o değilmiydi.Eğer oysa cast seçimi yanlış Charlize Theron aynaya dönecek varmı denden güzeli diyecek aynada kalkacak var işte deyip Kristen Stewart 'ı gösterecek kırarlar o aynayı be....

Cevap Yaz
0
0
wendytestaburger (Dublör) | 2 Mayıs 2012, 22:58

sanki kristen yerine daha masum yüzlü , prenses edalı birisi oynasaydı daha güzel olurmuş ....

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz