Sinemalar.com

İnanılmaz Örümcek Adam

İnanılmaz Örümcek Adam
9 Mayıs 2012

Dünyanın en popülar kahramanlarından biri olan Örümcek-Adam, hikayesinde yeni bir sayfa açarak İnanılmaz Örümcek-Adam ile tekrar beyazperdede. Peter Parker’ın farklı ve bilinmeyen yönüne odaklanan filmde Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, ile Martin Sheen ve Sally Field rol alıyorlar. Filmin yönetmeni Marc Webb, Stan Lee ve Steve Ditko’ya ait Marvel Çizgi Romanlarından uyarlanan senaryo James Vanderbilt tarafından yazıldı. Laura Ziskin, Avi Arad, ve Matt Tolmach, Marvel Entertainment-Columbia Pictures işbirliği ile filmin yapımcılığını üstleniyorlar. Film 3 Temmuz 2012 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D olarak gösterime girecek.

İnanılmaz Örümcek Adam, lisede dışlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker’ın (Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp’a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’un  (Ifans) laboratuarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor’un ikinci kişiliği ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.

Tüm yorumlar (14)

Avatar
thsn_olmaz (Amatör) | 15 Mayıs 2012, 18:33

tamami ile kar güdümlü bir flim çünkü biz örümcek adamın nerde ve ne zaman ısırıldığını biliyoruz konuyu nasıl bağlıyacaklar çok merak ediyorum yani sen tut herşeyi olmammış gibi başa al saçma

Cevap Yaz
0
0
aksoyahmet (Amatör) | 14 Mayıs 2012, 05:33

Örümcek adam 1 en mükemmel olanıydı. Umarım örnek alarak devam ederler...

Cevap Yaz
0
0
hasankaratas (Amatör) | 13 Mayıs 2012, 13:52

diğer seriler tamamen çizgi roman dışıydı giderek saçmalıyordu kaç kişi 3.bölümden sonra olacakları tahmin edebilirki hem örümcek adam lisede ısırılıyor yani 25 yaşını geçmemeli tobey maguiri ise 33 yaşında hiç 33 yaşında örümcek adam olurmu hem sorun fragmansa 2. fragmanı 3d izlesinler(sinemada) kesin

Cevap Yaz
0
0
homeland (Figuran) | 12 Mayıs 2012, 18:07

bu bizim toplumu anlamıyorum film çıkmadan kötülerler aynı anda puan veren de olur izlemeden buna da karşıyım Peter Parker yoksa izlemem diyenler de var :) ilk 3 seri bitirme nedenleri sizce ne ??????? araştırdınız mı hiç yada çizgi romanını okudunuz mu ??? oda yok ama iş lafa geldi mi her kez konuşur ilk olarak bir araştırın sonra çizgi romanını okuyun yada çizgi film izleyin 1995 yapımı ve 5 sezon süren çizgi film sonra gelin yazın tabi hala beyniniz de yaşayan bir kaç hüçre varsa ..!!!!!!!!!!!!
not : ilk 3 seri inanılmaz berbattı.........

Cevap Yaz
0
0
orkunsozenn (Amatör) | 11 Mayıs 2012, 13:20

Bence saçma bir film olacak süper kahramanın yeneteklerı doğal olmalı bu bileğine bir cihaz takarak ağ atıyor seriyi bozmalarıda cok kötü andrew garfield yerinede daha iyi birini bulmaları gerekirdi bu adam çok çelimsiz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz