Sinemalar.com

Revolution Başlıyor...

Revolution Başlıyor...
21 Mayıs 2012

Çok sağlam dizilerden sonra vasatı aşamayan dizilere yapımcı kimliğiyle imzasını atan ve kendisini tekrar etmeye başladığını düşündüğümüz J.J. Abrams bu kez şansını distopya türünde deneyecek. Abrams’ın Supernatural ile kendisini kanıtlayan ve epey hayran edinen Eric Kripke ile birlikte ilk bölümünü kaleme aldığı Revolution’ı Iron Man’in yönetmeni Jon Favreau yönetti. Belirsiz bir gelecekte geçen ve bir ailenin bu gelecekte verdikleri hayat savaşına odaklanan dizi sonbaharda NBC kanalında gösterilmeye başlanacak. Henüz gösterim tarihi belli olmasa da ekrana geleceği gün ve saat belirlenmiş vaziyette. Revolution pazartesi günleri 22.oo’da yayınlanacak. Abrams’ın iki sene önce Undercovers adlı dizisini NBC için çektirdiğini ama düşük reytinglerinden dolayı dizinin ömrünün 10 bölümle sınırlı kaldığını belirtelim.
Abrams-Kripke ikilisinden ötürü merakla beklenen diziden ilk fragman gün itibariyle yayınlandı.

Fragman için http://www.sinemalar.com/fragman/191935/revolution/0/kucuk adresini ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli seyirler ;)

Tüm yorumlar (7)

Avatar
Curiosity (Dublör) | 19 Eylül 2012, 22:19

uzun zaman beklemiştim ve ilk bölümü izledikten sonra beklediğime değmiş dedim. çok iyi başladı umarım böyle devam eder.

Cevap Yaz
0
0
schizophr3nic (Dublör) | 25 Mayıs 2012, 18:19

1 sezon çekebileceklerse izlerim.
TV den takip edemeyeceğim bir gerçek, dizi başlayacak da internete düşecek de seneye olacak 1 sezon bitmiş olacak da, ben izleyecem de. Ohh hooo ölme eşeğim ölme.
Ama güzel diziye benziyor haa, tutunabilirse ben varım :F

Cevap Yaz
0
0
jedialp (Dublör) | 23 Mayıs 2012, 10:42

Oha çok güzele benziyor ve JJ Abrahams gene paraya kıyacağı için çokta kaliteli olacak.Kabul edelim Alcatraz'ın vasat olacağı zaten belliydi.İnsanlar bu tür şeyler istiyor.Bilim adamları bile diyor bir güneş patlaması ile tüm elektronik eşyalar bozulabilir.Gelecekte neden böyle bir şey olamasın? Bence çok kaliteli bir dizi olacak :)

Cevap Yaz
0
0
Yalniz-Gezen (Star) | 22 Mayıs 2012, 00:48

J.J ABRams 2sezondur batırıyor..En son ALCATRAZI İZLEYELİm dedik...O da yayından kaldırıldı...Ben pek güvenmiyorum diziye...Sİzde çok ümitlenmeyin...Alcatrazdan sonraki hayal kırıklıgıyla hele artık hiç güvenmiyorum Abrams'a.

Cevap Yaz
0
0
Yalniz-Gezen (Star) | 22 Mayıs 2012, 00:47

J.J ABRams 2sezondur batırıyor..En on ALCATRAZI İZLEYELİm dedik...O da yayından kaldırıldı...Ben pek güvenmiyorum diziye...Sİzde çok ümitlenmeyin...Alcatrazdan sonraki hayal kırıklıgıyla hele artık hiç güvenmiyorum Abrams'a.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz