Vefa örneği

23.05.2012 15:27
Vefa örneği

Muhteşem Yüzyıl ekibi, Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın Meral Okay anısına kurulacak çocuk köyü projesine destek için kolları sıvadı. 4 Haziran’da düzenlenecek özel gecenin sınırlı sayıdaki davetiyelerinden alan konuklar oyuncularla buluşup, seti gezme imkânı bulacaklar.

SÜLÜMAN’la Hürrem çocuklar için elele veriyor!
Muhteşem Yüzyıl ekibi geçen yıl düzenledikleri özel geceyle Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına yardım toplamış ve toplanan gelirle Bolluca Çocuk Köyü’nün bir yıllık ihtiyaçları karşılanmıştı. Bu yıl 4 Haziran’da TİMS Productions’ın evsahipliğinde düzenlenecek özel gecede elde edilecek gelir, vakfın geçen ay vefat eden dizinin senaristi Meral Okay anısına kurulacak çocuk köyü projesine bağışlanacak.

SINIRLI sayıdaki davetiyelerden satın alan davetliler Muhteşem Yüzyıl’ın TEM Stüdyoları’ndaki setinde düzenlenecek olan gecede oyuncularla tanışıp fotoğraf çektirebilecek. Katılımcılar aynı gece tarih danışmanları eşliğinde seti gezme fırsatını bulacak. Dizinin oyuncularının da hazır bulunacağı gece için tasarımcı Mücella Mert özel “Sultan Başlıkları” tasarlıyor. Gecenin sunuculuğunu Tanem Sivar gönüllü olarak üstleniyor.