Sinemalar.com

Bir film daha dizi oluyor!

Bir film daha dizi oluyor!
4 Temmuz 2012

Ahu Türkpençe'nin dizisi belli oldu! 

Yeni sezonda Star Tv’de yayınlanacak olan Ağır Roman dizisinde başrolleri Onur Saylak ve Ahu Türkpençe paylaşacak. Bir İstanbul Masalı ile akıllara kazınan Türkpençe’nin 16 yıl önce Müjde Ar’ın oynadığı rolde ne kadar başarılı olacağı şimdiden merak konusu oldu. 1996’da Metin Kaçan’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve dönemin en çok ses getiren filmlerinden biri olan Ağır Roman’da Salih rolünü Okan Bayülgen canlandırmıştı.

 

Kaynak:milliyet

Tüm yorumlar (8)

Avatar
baykene (Figuran) | 6 Temmuz 2012, 21:37

filmi gibi " ağır "olacaksa hiç başlamasın daha iyi ...!!

Cevap Yaz
0
0
herifx (Amatör) | 6 Temmuz 2012, 01:02

zaten bizim insanımızda yaratıcı düşünce artık sıfır demi. Ya senaryoları kitaplardan ya yabancı filmlerden yada eski türk sinemasından uyarlayarak alıyoruz. Yada aynı konuyu bir kaç sezon yuvarlayıp işliyoruz. Biraz yaratıcı fikirlere izin verilse tabi piyasa belli başlı kemikleşmiş kişilerin elindeyken bu zor gibi

Cevap Yaz
0
0
aBsoluTee (Amatör) | 4 Temmuz 2012, 21:28

İşte bu süper olur Ama filmi Kadar güzel Olurmu Tartışılır ama sanmıyorum ... :/

Cevap Yaz
0
0
ahsen-dila (Profesyonel) | 4 Temmuz 2012, 16:56

artık gerçekten gına geldi bu tarz filmlerden sürekli eski Türk filmlerini çevirip duruyorlar hayal gücüne ne oldu hiç mi beceremiyorlar yeni bir şeyler bulmayı . bu arada ağlaklı dizilerden de nefret geldi.

Cevap Yaz
0
0
SadeceHayalEt (Fenomen) | 4 Temmuz 2012, 13:43

Beni Etkileyen Nadir Türk Filminden Biri Ağır Roman Okan Bayülgen Gerçekten Kaliteli Bir Oyuncu Etkisi Altında Bırakmıştı Lakin Eminimki Bu Dizi Bir Kaç Bölümden Sonra Reyting Maduru Olacak İsanbul Masalında Ahu Türkpençeye Hayrandım Ekranlarda Görmek İstediğim Bir Yüz Ama Ağır Roman, Ağır Geçecek Bir Senaryosu Olacak Filmdeki Gibi Dram Ağırlıklı Olacak Ahuyu Çekemem Dramda.Başlarsa Ağlamaya Benimde Gözüme Çöp Kaçar :D. Eski Filmleri Diziye Çeviriyorlar Ya Uyuz Oluyorum Bu Bizim Senaristlerin Yazacak Bir Konu Bulup Onu Hayata Geçiremediklerinin Bir Kanıtı Her Yaz Yeni Diziler Başlıyor 20 Diziyle Giriş Yapıyorsa Bunun Yarısından Fazlası Gidiyor Kışa Gelmeden Artık Gidip Bunun Eğitiminimi Alacaklar Üzerinde Şimdiki Düşündüklerinden 2 Katımı Düşünecekler Bir Şeyler Yapsınlar Olan Bir Şeyi Alıp Üstüne Biraz Bir Şeyler Ekleyip Yola Devam Etmesinler Ben Kolay İş Demiyorum Ama Bu İşi Yapmaya Karar Verdiklerinde Zor Olduğu Biliyorlardı Oyunu Kurallarına Göre Oynayacaksın.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz