Sinemalar.com

'Kara Şövalye Yükseliyor'un galası ntvmsnbc'de

'Kara Şövalye Yükseliyor'un galası ntvmsnbc'de
18 Temmuz 2012

Christopher Nolan'ın merakla beklenen filmi 'The Dark Knight Rises'ın Avrupa galası ntvmsnbc'den izlenebilecek.

'Kara Şövalye Yükseliyor'un (The Dark Knıght Rıses) buakşam Londra Leicester Square’de gerçekleşecek Avrupa galası canlı yayınla ntvmsnbc'de olacak.

Tüm başrol oyuncuları, yönetmen ve yapımcıların katılacağı Galayı canlı yayınla Londra saati ile 5:30pm – 7:15pm (TSİ 19:30-21:15) arasında izleyebilirsiniz.

'Kara Şövalye Yükseliyor' 27 Temmuz’da Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj ve IMAX Seçenekleriyle sinemalarda olacak.

Merakla beklenen filmde; Batman'in gecenin karanlığına karışıp ortadan kaybolarak bir anda kahramandan kaçağa dönüşmesinin üzerinden sekiz yıl geçmiştir. Başsavcı Harvey Dent'in ölümünü üstlenen Kara Şövalye, Emniyet Müdürü Gordon'la birlikte böylesinin herkesin yararına olacağını umduğu için her şeyini feda etmiştir. Bir süre için bu yalan işe yarar ve Gotham şehrindeki suç faaliyetleri suç karşıtı DentAct'in ağırlığı altında ezilir.

Fakat gizli amaçları olan kurnaz bir kedi hırsızın ortaya çıkmasıyla her şey değişecektir. Bundan çok daha tehlikelisi ise maskeli terörist Bane'in ortaya çıkışıdır. Bane'in Gotham'a ilişkin acımasız planları Bruce'u kendi kendini mahkum ettiği sürgüne son vermeye yöneltir. Fakat pelerinini ve başlığını tekrar giyse bile, Batman, Bane'e denk bir rakip olmayabilir.

Christian Bale, Tom Hardy, Anne Hathaway, Gary Oldman, Joseph Gordon Levitt, Marion Cotillard, Michael Caine ve Morgan Freeman'ın başrolünde yer aldığı film için yönetmen Christopher Nolan önceki filmlerin kamera arkasında çalıştığı ekibiyle tekrar bir araya geldi.

 

 

Kaynak:ntvmsbc

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (13)

Avatar
BayJiwSh (Artist) | 21 Temmuz 2012, 23:51

Bu gala tam olarak ne zaman ya, açıkçada belirtilmemiş günü :D yada ben anlayamadım :D

Cevap Yaz
0
0
haznedar (Profesyonel) | 20 Temmuz 2012, 00:31

keşke bu son olmasaydı ama anne hathawayı merakla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
HighSector (Dublör) | 19 Temmuz 2012, 01:54

Bir gün yada bir hafta öncesinden alıcam biletimi yanımda 10 kişi olucak kesin.Sinema kapatıcam bu film için gerekirse ;)

Cevap Yaz
0
0
cotillard (Dublör) | 18 Temmuz 2012, 20:02

http://www.ntvmsnbc.com/id/25367223/ burdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yaz
0
0
fmibbtdi (Dublör) | 18 Temmuz 2012, 19:24

Tam olarak hangi kanal bu ya :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz