Sinemalar.com

Batman özel gösterimi iptal edildi

Batman özel gösterimi iptal edildi
17 Şubat 2014

"Batman" üçlemesinin son filmi 'The Dark Knight Rises'ın Türkiye'deki özel gösterimi ABD'deki saldırı nedeniyle iptal edildi.

Türkiye'de cuma günü gösterime girecek "Dark Knight Rises/ Kara Şövalye Yükseliyor" filminin özel gösterimi ABD'nin Colorado eyaletinde yaşanan saldırı nedeniyle iptal edildi.

Özel gösterimi düzenleyen Vestel'den yapılan açıklamada, ABD'deki galada yaşanan olaylardan büyük üzüntü duyulduğu kaydedildi.

Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Facebook’ta düzenlediğimiz ve Batman üçlemesinin son filmi 'Kara Şövalye Yükseliyor'u izleme fırsatı sunan yarışmamızda ise mağduriyet yaratmamak adına; kazanan katılımcılarımıza gala davetiyesi yerine bedelsiz sinema bileti tahsis edeceğiz. Kazanan kişiler Facebook sayfasında duyurulacak. Ayrıca uygulama girişinde bıraktıkları iletişim numaraları üzerinden aranacaklardır.

Ücretsiz gösterim için hak kazanan yarışma katılımcılar, filmi Cinemaximum’larda istedikleri seansta önceden rezervasyon yaptırarak izleyebilecekler."

ABD'nin Colorado eyaletinin Denver kentinde "Batman" üçlemesinin son filmi 'The Dark Knight Rises'ın özel gösteriminde izleyicilerin üzerine ateş açılmış, saldırıda 12 kişi öldürülürken, 40 kişi de yaralanmıştı.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
OceanEye (Dublör) | 26 Temmuz 2012, 23:26

Çok doğru bir karar. İnsan hayatı bir film kadar önemsiz olamaz, olmamalı. Ortada ciddi bir katliam söz konusu. Amerikan sinemasına daha ne kadar yağcılık yapmaya devam edilecek, bu adamlar kendini ne sanıyor? İnsana, insan haklarına duyarlı bir birey olarak sevdiğim serinin bu filmine gitmeme kararı aldım. Cd'sini alır izlerim anca o kadar.

Bu ucuz şakşakçılık daha ne kadar devam edecek?
Batsın filminiz de sinemanız da.

Cevap Yaz
0
0
CrKaan (Figuran) | 26 Temmuz 2012, 13:37

ben tam olarak anlayamadım ne yani cuma günü yok mu batman sinemalarda ????????????

Cevap Yaz
0
0
chrisredfield (Artist) | 26 Temmuz 2012, 13:24

Saldırı sebebi bence kesinlikle Joker ile alakalı.Birkaç Joker hastası suçlunun yaptıgı bir katliam olarak düşünüyorum...Yok Jokeri karakteri oldu reytıng yaptı yok bu katlıam oldu reytıng yapacak.Bırakın bu işleri bu serinin reklama bile gereği yok ...

Cevap Yaz
0
0
random06 (Dublör) | 26 Temmuz 2012, 12:44

Şu ana kadar böyle bir yorum yapmamıştım, tanıyanlar bilir. EBESİNİN A..I diyorum sadece

Cevap Yaz
0
0
hk_desing (Amatör) | 26 Temmuz 2012, 01:31

The Dark Knight filmi çıkmadan Joker rolündeki oyuncu öldü bu filmdede galada saldırı oldu.Adamlar bu olaylar sayesinde reyting kazanıyor

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz