Sinemalar.com

Johnny Geri Mi Dönüyor ?

Johnny Geri Mi Dönüyor ?
29 Temmuz 2012

 

Warner Bros yapım şirketi yetkilileri, Stanley Kubrick’in 1980 yılında yönettiği ‘The Shining’ (Cinnet) filminin önceki dönemini anlatan bir hikayeyi beyazperdeye uyarlamak istediklerini açıkladı.

 

L.A. Times’ın haberine göre şirket filmin öncesinde geçenleri yazması için ‘Avatar’ın yapımcılığını yapan ve ‘The Shutter Island’ı uyarlayan Laeta Kalogridis’le anlaşma yaptı.

Yeni filmin Torrence ailesinin, Overlook Otel’ine gitmeden önceki hayatını anlatacağı söylenmesine rağmen, Warner Bros. temsilcisi, yapımın henüz proje aşamasında olduğunu ve kesinlik kazanmadığını açıkladı.

‘The Shining’, 1997 yılında ABC tarafından mini dizi halinde getirilmişti.

Stanley Kubrick’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde Jack Nicholson’ın oynadığı ‘The Shining’, kitabın yazarı Stephen King tarafından beğenilmemişti.

Ayrıca King, otuz altı yıl aradan sonra ‘The Shining’in devam hikayesini anlatan ‘Dr. Sleep’i 2013’te yayınlayacak.

 

 

Kaynak:ntvmsnbc

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (8)

Avatar
fergo10 (Profesyonel) | 23 Ağustos 2012, 11:56

Jack Nicholson'ın efsane efsane efsane performansından sonra kim oynasa vız gelir vız gider.Belki Jack yine tekrar oynasa(oynaması zor ama)o bile artık o kadar iyi yapamazdı.

Cevap Yaz
0
0
ThomasetHelene (Profesyonel) | 22 Ağustos 2012, 02:51

Yeni bir Jack Nicholson bulmak zor olucagi için ve Jack Torrence'i canlandirmayip tabiri caizse yardirmisti kendisi bu yuzden bence yeni film umarim beni yaniltir. Kesinlikle korku denilince aklimiza gelen arsivde ilk sirada yer alan o elinde beyzbol sopasiyla karisinin YAKLASMA ! yaklasma ! demesi ve Jack Nicholson'un o sinir bozucu gulumsemesi hala hafizalarimda .

Cevap Yaz
0
1
ahmet_m_cakar (Dublör) | 13 Ağustos 2012, 10:18

İzlediğim en kaliteli korku gerilim filmiydi kesinlikle harika bir filmdi aynı kalitede olmayacak gibi

Cevap Yaz
0
0
tamita (Figuran) | 2 Ağustos 2012, 01:57

Açıkçası Jack Torrence karakterini Jack Nicholson'dan başkası nasıl canlandırır şüpheliyim.Eğer çekilirse çok fazla önyargıyla izleyeceğim bir film olur.

Cevap Yaz
0
0
Canss (Figuran) | 1 Ağustos 2012, 19:08

Fena bir yapım olmaz sanırım.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz