Sinemalar.com

'Galaksi'nin yönetmeni belli oldu

'Galaksi'nin yönetmeni belli oldu
19 Eylül 2012

‘Slither’, ‘Super’ filmlerinin yönetmeni James Gunn'ın ‘Guardians of the Galaxy’ filmini yöneteceği kesinleşti.

James Gunn, bir süredir internet üzerinde dolaşan Marvel’ın ‘Guardians of the Galaxy’ filmini yazıp yöneteceğine dair söylentileri Facebook hesabında yaptığı açıklamayla doğruladı:

 

“Bir aydır, internet üzerinde Marvel’ın ‘Guardians of the Galaxy’ filmini yöneteceğime dair yorumlar yapılıyordu. Şimdiye kadar sessiz kaldım çünkü bu proje ağzı sıkı olmaya çalışıyordum. Evet, ‘Guardians of the Galaxy’yi yeniden yazıp yöneteceğim. Dokuz yaşından beri bu filmi yapmayı bekliyordum. Birlikte çalıştığım herkesle beraber sizlere görkemli, etkileyici ve eşsiz bir yapım sunmak için elimizden geleni yapacağız” açıklamasını yaptı. Filmin, 2014’ün Ağustos ayında gösterime girmesi bekleniyor.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (7)

Avatar
10thDoctor (Profesyonel) | 25 Eylül 2012, 08:52

bu yenilmezlerin devamımı olacak yoksa farklı bir filmmi acaba ? ama şimdiden merakla bekliyorum :)

Cevap Yaz
0
0
kaan_ozpay (Amatör) | 27 Eylül 2012, 20:59

Bu film Yenilmezlerin devamı değildir alt kısımda yazdığım gibi Yenilmezler ekibi gibi bir Süper Kahraman ekibidir. Sadece ilerleyen zamanlarda ortak hikayeye sahip bir film çekilebilir bunu zamanla göreceğiz.

0
1
kaan_ozpay (Amatör) | 23 Eylül 2012, 06:20

Arkadaşlar ben Sinemalar.com un izniyle şöyle bir açıklama yapmak isterim. Guardians of the Galaxy Marvel tarihçesinde aslında Yenilmezler ekibinden çok önce hikayeleri ve çizimleriyle var olmuş bir ekiptir. Bütün Marvel hikayelerini anlatan çizgi romanlarda The Avengers ve Guardians of the Galaxy ekipleri ilk tanışmalarında birbirleriyle kavga ederek başlarlar ama daha sonrasında birbirlerini tanıdıktan sonra ve amaçlarının yine iyilik olduğunu anlayınca ara ara beraber iş yapmaya başlarlar. Guardians of the Galaxy yine Yenilmezler ekibimizdeki gibi özel güçlere sahip ama tamamen başka gezegenlerden gelerek birleşmiş bir ekiptir. Bu filmin çıkarılmasındaki en büyük sebeplerden biride sinemacılık artık günümüz teknolojisi sayesinde inanılmaz bir hıza eriştiği için artık seri halinde çizgi filmler değilde film sektörüne yön verilmesinden kaynaklanıyor. Buda artık çok kısa zamanda ama büyük yapıtlarla sinemalar'da Marvel veya DC karakterlerimizi bol bol bir arada görmemize sebep olacaktır. Size tavsiyem Guardians of the Galaxy geldiği gibi gitmenizdir çünkü o zaman gerçek Marvel hikayelerinin karakterlerine ulaşmış olacaksınız.

Cevap Yaz
0
0
batuhan (Amatör) | 21 Eylül 2012, 10:19

bu sevindirici bir haber umarım bizi hayal kırıklığına uğratmaz kaliteli bir film bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
ILoveRDJ (Figuran) | 19 Eylül 2012, 20:48

Hadi bee! Sanki sinema altın çağlarını yaşıyor gibi son bir kaç yılda hollywood eşşiz filmler yapıyor böyle devam etsinler.

Cevap Yaz
0
0
mertercan (Artist) | 19 Eylül 2012, 19:08

vay canına çok heyecanlandım. adamın bu filmi çekmek hayaliymiş zaten. hayalini gerçekleştirecek. umuyorum ki hayalini gerçekleştirdiği zaman bizler de muhteşem bir film izleyeceğiz. inanılmaz mutlu ve heyecanlıyım bu film için. umarım kısa bir süre sonra cast da açıklanır.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz