Sinemalar.com

Tarantino yeniden kamera karşısına geçiyor

Tarantino yeniden kamera karşısına geçiyor
28 Eylül 2012

Son birkaç filminde kamera önüne geçmeyen yönetmen Quentin Tarantino, son filmi ‘Django Unchained’de küçük bir rolle geri dönüyor.

Quentin Tarantino, başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz, Kerry Washington ve Leonardo DiCaprio’nun yer aldığı son filmi 'Django Unchained’de kamera önüne geçiyor.

Filmde Tennesse Harry karakterini canlandıran aktör Rex Linn, çekimler sırasında Tarantino’nun sahneyi çok beğendiğini ve oynamak istediğini açıkladı. Linn’in açıklamasına göre Tarantino kendi yazdığı karakterden etkilenerek, senaryodaki bazı replikleri kendi üzerine aldı.

'Django Unchained’ vahşi Batı'da Django isimli siyahî bir kölenin, bir Alman ödül avcısıyla birlikte karısını kötü toprak sahibinden kurtarmaya çalışmasını anlatıyor.


Quentin Tarantino, daha önce 'Pulp Fiction' ve 'Death Proof' gibi filmlerinde rol almıştı. Totalfilm sitesinin haberine göre, Tarantino Avustralya ‘da yeni bir film çekmeyi planlıyor. Tarantino, yakın arkadaşı olan John Jarratt’ın yaptığı açıklamaya göre, Avustralya’da düşük bütçeli ancak çok pahalı gözüken yeni bir proje üzerinde çalışıyor.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Popüler Yorumlar

hrngnc (Amatör) | 28 Eylül 2012, 18:28

Her şey yalan da Leonardo DiCaprio varsa bir filmde, o film mutlaka izlenmelidir. Beni şimdiye kadar hiç yanıltmadı.

0
4
üçbiriki (Dublör) | 28 Eylül 2012, 19:25

Tamam güzelde konu başlığı Tarantino, resimde c.waltz var..Neyse film çekilmeye başlasın bakalım..Bu kadro gerçekten doğruysa iyi çıkartabilir Tarantino..Kendi oyunculuğu hakkında pek birşey bilmiyorum doğrusu..

0
4

Tüm yorumlar (26)

Avatar
nuri_kaytan_7 (Amatör) | 6 Ekim 2012, 21:00

"...düşük bütçeli ancak çok pahalı gözüken yeni bir proje..." bu ne demek yahu?

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 6 Ekim 2012, 16:01

İng. Basterds fiyaskoydu. Tarantinonun kendi tarzı ilk kez geri tepmişti; umarım bu öyle olmaz.

Cevap Yaz
0
0
schizophr3nic (Dublör) | 6 Ekim 2012, 00:58

Leonardo DiCaprio oynadığı ve eleştirebileceğim tek bir tane bile filmini hatırlamıyorum. Adam seçiyor ve oynuyor arkadaş.
Her zaman arkasındayım.

Cevap Yaz
0
1
Monere (Amatör) | 5 Ekim 2012, 23:43

tarantinonun bi filminde oyuncuya değil senaryonun güzelliğine bakarım ben oyuncu tefferuat kalıyor ben figuranları oynatsa yine izlenir o mühteşem senaryolarıyla :)

Cevap Yaz
0
0
patiklerim (Profesyonel) | 3 Ekim 2012, 18:18

kanlı canlı bir film olur inşallah klasik tarantino kandan ödün vermez umarım :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz