Yeniden Hülya Avşar'la çalışacak

10.10.2012 11:25
Yeniden Hülya Avşar'la çalışacak

Altın Portakal'ı desteklemek için Antalya'ya gelen Kutluğ Ataman,Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi.

Altın Portakal için Antalya’ya gelen ünlü yönetmen Kutluğ Ataman, festivalin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Hülya Avşar’la sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi.

 

Ataman’ın “2 Genç Kız” filminde başrol oynayan Hülya Avşar, yönetmeninin sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu oldu. Filmde canlandırdığı Leman karakteri ile unutulmaz bir performans sergileyen Avşar'ın, Ataman ile sohbeti aynı zamanda yepyeni bir film projesinin doğmasına da vesile oldu. Erzincan'da çekeceği uzun metrajlı filmden hemen sonra yeni filmine başlayacağını söyleyen Ataman, Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi.

 

Kutluğ Ataman’ın “Sinemanın en iyi oyuncularından biriyle çalışacak olmak harika. Hülya benim uğurumdur" sözlerine karşılık Avşar, “Kutluğ’un yazacağı her rolde oynarım. Zaten ona benden başka bir seçim hakkı vermiyorum” dedi.

Sohbet sırasında Hülya Avşar ve yönetmen Kutluğ Ataman'ın yanına sürpriz bir isim daha eklendi. Uluslararası yarışmada jüride yer alan ünlü oyuncu Belçim Bilgin, yeni filmde kendisinin de rol almak istediğini söyleyerek “İşte aradığım kadro” dedi. Yeni filmin bir diğer sürpriz ismi ise sır gibi saklanıyor. Filmde rol alacak Türk sinemasının en saygın kadın oyuncularından biri olan bu isim, yakında kamuoyuna duyurulacak.