Sinemalar.com

29 Şubat’ta ‘Plajda’yız!

29 Şubat’ta ‘Plajda’yız!
24 Ocak 2008

Ekim ayında çekimlerine başlanan, yapımcılığını Sinan Çetin’in, yönetmenliğini ise Murat Şeker’in üstlendiği “Plajda”  29 Şubat\'ta gösterime giriyor.

Avrupa Yakası dizisi ve rol aldığı reklam filmleriyle sükse yapan Sarp Apak, Makina isimli TV programındaki yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve ardından Avrupa Yakası’na geçiş yapan Gürgen Öz, kariyerine fotomodellik ile başlayıp, rol aldığı dizi ve sinema filmleriyle kendini kanıtlayan Tuba Ünsal filmin ana karakterlerini canlandırıyorlar.

Tuğçe Ersoy ,Turgay Tanülkü, Güçlü Yalçıner ve Fatih Koyunoğlu’nun da yer alacağı “Plajda” filmi, aslında cinsellikle dolu komedi-gençlik filmleriyle dalga geçen bir komedi-gençlik filmi. Çekimleri Antalya\'da yapılan film, seviye problemi çeken komedi-gençlik filmlerine çözüm getirme iddiasında. Gürgen Öz ve Sarp Apak\'ın ilk başrollerini oynadığı "Plajda" yeni sezonun en eğlenceli filmi olmaya aday.

İlk filmi “2 Süper Film Birden”’in ardından başarılı adımlarla ilerleyen ve birçok film festivalinde yarışan Murat Şeker, ikinci filmiyle de ismini Türk izleyicisine bir kez daha duyurmayı, halkın ilgi ve beğenisini tekrardan kazanmayı hedefliyor.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (19)

Avatar
TheCollector35 (Amatör) | 15 Haziran 2011, 19:26

Adını Sarp Apak ve Gürgen Özün kadın kılığına girdiği film diye duyurdu aslında bu film.İzlediğimde gülmüştüm ama çok da güzel bir film değildi yani.Ha izle ha izleme.Bişey kaybetmezsin.

Cevap Yaz
0
0
disqotech (Profesyonel) | 18 Ağustos 2010, 06:22

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
devil0027 (Figuran) | 28 Ocak 2008, 14:59

yhaa büyük ihtimallee çılgın dershaneye bnzer bir filim yapmışlardırr... ki oda çok güsel bi film
onun için tutulacagını sanıyorum

Cevap Yaz
0
0
sharky (Amatör) | 28 Ocak 2008, 12:16

dakka bir gol bir filimin afiş çalıntı yada esinlenilmiş nasıl uygun görürseniz neyse filimin güzel olduguna inanmıyorum filimle ilgili bikaç sahneyi izlemiştim çok basit sanki amatör bir kaç arkadaş çekmiş filmi bence bu filim tutmaz

Cevap Yaz
0
0
mena (Figuran) | 26 Ocak 2008, 20:23

gürgen öz..sarp apak...tamam bu film inşalah çılgın dersane gibi iğrenç bir film değildir...

Cevap Yaz
0
0
vedatkara (Dublör) | 28 Şubat 2008, 10:32

Plajda” filmi, aslında cinsellikle dolu komedi-gençlik filmleriyle dalga geçen bir komedi-gençlik filmi. Çekimleri Antalya'da yapılan film, seviye problemi çeken komedi-gençlik filmlerine çözüm getirme iddiasında.

Haberde yazdığı gibiye çılgın dersane gibi bir film değil....

0
0
smn (Profesyonel) | 28 Ocak 2008, 20:19

inş. çılgın dersane gibi değildir sana katılıyorum

0
0
Görüşleriniz