Sinemalar.com

3 Dakikada A.R.O.G.

3 Dakikada A.R.O.G.
25 Ocak 2008

4.001.711 kişi tarafından izlenerek rekor kıran GORA\'nın devamı niteliğindeki \'A.R.O.G\' filminin ilk üç dakikası yayınlandı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz\'ın Ali Taner Baltacı ile birlikte çektiği ve senaryosunu kendi yazdığı dördüncü film olan A.R.O.G.’da Yılmaz, bu kez taş devrine gidiyor. 

Kahkaha garantili filmin konusu şöyle: Arif’in uzaydan dünyaya getirdiği ve evlendiği eşi Ceku\'dan bir çocuğu dünyaya gelecektir. Fakat doktorlar bu doğuma kesinlikle karşıdır. Ceku\'nun ultrason görüntülerinde karnında normal bir çocuk değil de, bir uzay yaratığı olan \'Elyın\' taşıdığı ortaya çıkar. Fakat Arif çocuğun doğmasını ister ve eşiyle birlikte doğuma girer... Çocuğu olarak doğan korkunç canavarı kucağına alan Arif, çığlıklar içinde bağırırken, bu korkunç rüyadan uyanır ve ejderhaların hüküm sürdüğü  yontma taş devrine uzanan hikaye başlar...

Gösterim tarihi henüz belli olmayan filmin, vizyona girdiğinde büyük ilgi göreceği ortada. A.R.O.G.’un 3 dakikalık ilk görüntülerini izlemek için fragman sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (43)

Avatar
TheCollector35 (Amatör) | 15 Haziran 2011, 19:27

O Dönem gerçekten çok merakla bekliyorduk.Kendi adıma konuşayım hatta hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.Sürekli kısa fragmanı sinemalarda dönüyordu.Gora mükemmeldi bu yüzdendi heyecanım.Ama arog goranın üstüne hayal kırıklığı oldu benim için.Hele o futbol sahnesi yokmuydu çok gereksizdi bence.

Cevap Yaz
0
0
disqotech (Profesyonel) | 18 Ağustos 2010, 06:22

bence oldukça başarılı bir filmdi, cem yılmaz her filminde olduğu gibi bunun altından da başarıyla kalktı.

Cevap Yaz
0
0
hepsicemre (Amatör) | 20 Kasım 2008, 19:12

vay be yaaa cem yılmaz helal olsun
valla ne diyim bravooo

Cevap Yaz
0
0
kamerArkasi (Jön) | 20 Mart 2008, 21:27

türkiyede espiride cem yılmazın üstüne kimseyi tanımam-eminim bu filmde de zeka dolu espirileriyle seyirciyi güldürecektir

Cevap Yaz
0
0
greenDAY (Artist) | 17 Şubat 2008, 20:40

ya süper bişi ya şimdiden herkesin dilinde zaten kaliteli espriler olacağı kesin

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz