Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Kidman: Grace'e saygıda kusur etmeyeceğim

Kidman: Grace'e saygıda kusur etmeyeceğim
21 Şubat 2013
Grace Kelly'yi canlandırmaya hazırlanan Nicole Kidman, bu rolde başta gözünün korktuğunu ama rolün içine girdikçe ona sempatisinin pekiştiğini söyledi.

2Grace of Monaco' filminde Grace Kelly'yi nasıl canlandıracağı merak konusu olan Nicole Kidman , yıldıza,  perdeye aktarırken saygıda kusur edilmeyeceğini dile getirdi. Chan-wook Park'ın yönetmenliğini üstlendiği film 'Stoker'ın Soho'daki özel gösteriminde konuşan oyuncu, "ona, hikâyesine ve özüne saygıda kusur etmemeyi amaçladım, umarım bu, filmde de belli olur" dedi. Bu proje için çok heyecanlandığını ve ilk başta Grace Kelly rolünden gözünün korktuğunu söyleyen Kidman, "üzerine çalıştıkça ona daha da sevecen bir şekilde yaklaştım" dedi. Olivier Dahan'ın yöneteceği ve Tim Roth'un Prens Rainier'i canlandırdığı 'Grace of Monaco', Monaco Kraliyet Ailesi'nin bir kısım üyesi tarafından gerçeklere uygun olmayacağı sebebiyle eleştirilmişti.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
kemerlee (Jön) | 22 Şubat 2013, 00:49

Grace Kelly'nin sadece son yıllarını canlandırmıcaksaki 27 yaşında sinemayı bırakıp evlendiğine göre mümkün değil, çok yaşlı kalır Nicole Kidman, fiziksel olarakta benzerliklerinin pek olmadığını ve son yıllarda oyunculuğunun ve kariyerininde oldukça düşüşte olduğuda göz önüne alınırsa gerçekten rezalet bir tercih.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz