Sinemalar.com

Emrah'ın Film Deneyimi Başarısız Oldu

Emrah'ın Film Deneyimi Başarısız Oldu
15 Nisan 2013

Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'in ardından "Küçük Emrah" olarak hafızalara kazınan Emrah Erdoğan da yönetmenlik koltuğuna oturdu.

 

Gelmeyen Bahar Fragman

 

Kendi yazdığı ve yönettiği "Gelmeyen Bahar" adlı filmini ise 8 Mart Kadınlar Günü'nde görücüye çıkarttı. Ancak film izleyicilerin ilgisini çekmedi!

 

5. HAFTADA SADECE 11 KİŞİ İZLEDİ

Şimdiye kadar filmi 20 bin 633 kişi seyretti. "Gelmeyen Bahar"ı 5. haftada ise sadece 11 kişi izledi. Film 180 bin lira hasılat yaptı. Bu tablo, "Emrah kitleyi ikna edemedi" yorumlarına yol açtı. Böylece sanatçının ilk yönetmenlik deneyimi büyük bir hayal kırıklığıyla sonuçlandı.

 

TÖRE CİNAYETLERİ, KADINA ŞİDDET İZLEYİCİNİN İLGİSİNİ ÇEKMEDİ

Ayten Uncuoğlu, Kerem Kupacı, Turgay Tanülkü, Orhan Alkaya, Beyza Şekerci ve Hasan Küçükçetin'in rol aldığı"Gelmeyen Bahar", töre, töre cinayetleri, kadına baskı ve şiddet konularını işliyor. Film, imkansız bir aşk yüzünden savrulan insanları beyazperdeye taşıyor.

 

"YARATICI, YENİ BİR ŞEY YOK"

Sinema yazarı Ömür Gedik, film için "Emrah iyi bir başlangıç yapmış" yorumunu yapmıştı. Film eleştirmeni Coşkun Çokyiğit ise "Gelmeyen Bahar'da yaratıcı ve yeni bir şey yok. Emrah'ın ileride daha büyük filmlere imza atacağını düşünüyorum" diye konuşmuştu.

Popüler Yorumlar

buraksubas (Amatör) | 16 Nisan 2013, 11:07

sinema,sinemacıların işidir.

0
5
emrepper (Figuran) | 15 Nisan 2013, 19:52

Biraz yaratıcı olunda izleyelim. Böyle konularla anca ''evdeki'' televizyon - dizi izleyicisine ulaşabilirsiniz. e tabi onlarda evden çıkamaz.

0
4

Tüm yorumlar (18)

Avatar
VolkanT (Profesyonel) | 18 Nisan 2013, 12:25

Üsteki yorumlara katılıyorum.

Cevap Yaz
0
1
5n1k1s (Amatör) | 17 Nisan 2013, 08:35

film kötü olabilir ama yorumlar çok daha kötü , bu yorumların sahipleri belkide annelerinin kucağındayken hatta belkide anne ve babaları daha evlenmemişken bu adam oyunculuk yapıyordu. Sinemada başarılı olmak için kitap okumak değil onun içinde olmak gerekir. Sean Penn , Clint Eastwood , Sylvester Stallone, son oscarı kazanan Ben Affleck ve birçok örnek var dünyada bilinen . Yeşilçam filmlerinede bakarsanız birçok tanıdık yüz görürsünüz. Özelliklede şunu belirtmek isterim Emrah'ın başarısızlığının en büyük nedenlerinden biri üzerine yapışan küçük emrah karakteridir ki buda o yaşta üstlendiği bu işi ne kadar iyi yaptığının bir göstergesi. Filmi izlemeden senaryosu ya da filmin geneli hakkında ve emrahın yönetmenliği hakkında yazanlar için söylüyorum bunları. İzleyip beğenmemek çok doğal bir durum .

Cevap Yaz
0
0
mtiske (Jön) | 17 Nisan 2013, 23:02

Herkes 30 yıldır EMRAH filmleri ile alay ediyor
Sen git 30 sene sonra seyirci ile alay eder gibi ayn tarz film çek
Üstüne yapıştığı karakterin aynısnı yaparsan az bile demişler..
insan utanır yaa
teknik yönetmelik tamam sa senaryo nedir yaa?
Kimsenin yapmadığını yapacaksın ki millet merak etsin...

0
1
cekuera (Amatör) | 17 Nisan 2013, 00:06

2 film izleyip kamera tutmasını ogrenen sınema cekmeye baslamış. oyunculuk sıfır senaryo sıfır. 2 sene sonrada izzet yıldızhan tribe girer film çekmeye kalkar (:

Cevap Yaz
0
1
alucard35 (Dublör) | 16 Nisan 2013, 22:46

valla yeteneksizsiniz yarışmasına girse rekor kırar sinema böylelerine kaldıysa vay haline. mahsun abisine özenmiştir duygu sömürüsü yapmayı

Cevap Yaz
0
0
mtiske (Jön) | 16 Nisan 2013, 22:22

Bunlar duygu sömürüsünden, klasik konulardan parayı götürürüm diye düşünüyorlar.
Mllet bıktı artık bu ağlamaklı filmlerden
Güya yükselen trend kadına şiddetten medet umdu.
Küçükken kamera önünde şimdi de kamera arkasında kendisini tekrar etmiş
Farklı bir şey yapayım diyen yok ki

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz