Sinemalar.com

Hülya Avşar’ın Yeni Filmi

Hülya Avşar’ın Yeni Filmi
13 Şubat 2008
Ünlü oyuncu Hülya Avşar\'ın yeni filminin adı belli oldu: "O...Çocukları". Adı gibi konusu da ilginç olan filmin çekimlerine  22 Şubat’ta başlanacak.

Yapımcılığını Energy Media Productions’ın üstlendiği, Murat Saraçoğlu tarafından yönetilecek filmin senaryosunu ise "Beynelmilel"in senaristi Sırrı Süreyya Önder yazdı. "O...Çocukları"nda Hülya Avşar\'ın yanı sıra Özgü Namal, İpek Tuzcuoğlu, Altan Erkekli, Şevket Çoruh gibi ünlü oyuncular da rol alacak.

İçinde komediyi de barındıran, gerçek olayların ele alındığı bir dram olarak tasarlanan filmin konusu ise şöyle:

12 Eylül 1980 ihtilalinden sonra siyasi suçlu olarak aranan bir karı-koca yurtdışına kaçmaya karar verir. Ama çocukları bu konuda onlar için en büyük engeldir. Yurtdışına kaçmadan önce çocuklarını bırakacakları güvenli bir yer ararlar. Çift sonunda çocuklarına "en güvenli yer" olarak "Mehtap Anne"nin yuvasını seçer. Onların çocuklarını bıraktıkları yer aslında eski bir hayat kadını olan "Mehtap"ın bu işi bıraktıktan sonra halen hayat kadınlığını sürdürenlerin çocuklarını bıraktıkları "Emanetçi Anne" evidir...

Karı-koca yurtdışına kaçtıktan bir müddet sonra çocuklarını alması için bir İtalyan kızı Türkiye\'ye gönderir. İtalyan kız, "Emanetçi Anne"ye bırakılan çocuğu alıp anne - babasının yanına götürmek isterken kendini bir dizi ilginç olayın içinde bulur.

Filmde, eskiden hayat kadını iken, sonrasında yeni hayat kadınlarının çocuklarına bakan "Mehtap Anne" rolünü canlandıracak olan Hülya Avşar, makyajla biraz yaşlandırılacak.
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (30)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 20 Ağustos 2010, 06:05

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
sinacemre (Figuran) | 1 Mart 2008, 12:51

bu film bence fazla güzel olmucak yani tahminlerime göre eğer güzel olursa sevinirim

Cevap Yaz
0
0
panoroma (Artist) | 28 Şubat 2008, 12:00

fılmde hulya avsarın oynaması bır cok on yargıyı beraberınde getırecek bence acıkcası bende bu on yargıcıların ıcındeyım onu sımarık buluyorum ve bana cok ıtıcı gelıyor ama bır o kadar da zekı oldugunu dusunuyorum

Cevap Yaz
0
0
styldodgy (Artist) | 21 Şubat 2008, 12:41

Bugun okudum habere gore hulya ve helin avsar kardesler annesinin baskısına karsi cikmayip bu anlamsiz projeden cekilmişler ve guzel yapmişlar inşallah filmde cekilmez artik..

Cevap Yaz
0
0
nevazen (Jön) | 18 Şubat 2008, 04:40

hülya ya da heline de böyle bir filmde oynaması için annelerinden izin çıkmamış "benim kızlarım böyle bir filmde oynayamaz" demiş :) oynamalarına da gerek yok bence :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz