Süpermen Bu Hafta Sinemaskop'ta!

13.06.2013 15:39

Christopher Nolan’ın yapımcılığını Zack Synder’ın yönetmenliğini üstlendiği Man Of Steel filminin kamera arkası bu hafta Sinemaskop’ta!

 

Merakla beklediğimiz ve bu yazın gişe canavarlarından biri olan Man Of Steel eğlenceli kamera arkası görüntüleri ile bu hafta Sinemaskop’ta olacak. Henry Cavil, Amy Adams, Kevin Costner ve Russel Crowe film hakkındaki düşüncelerini ve çekim aşamasını anlatıyorlar.

 

1938 yılında okuyucusuyla buluşan süper kahramanların babası Süpermen bu ay 75. Yaşını kutluyor. Bir ekolün başlangıcı olan Kripton'lu kahramanımız Süpermen’in sinemadaki yolculuğuna soundtrackleri eşliğinde bu hafta göz atıyoruz..

 

Hangi aktör hangi  yeni filmi için imza atmış, kim gişe canavarı olacak filmden çekilmiş,vizyonu yaklaşan ve prömiyerlerini yapan filmler hangileri… Hollywood ve Türk Sineması’ndan en taze haberler Sinehaber köşesinde… Ve dahası...Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

 

Sinemaskop  her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de son çıkan dvd’ler hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

 

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 14 Haziran Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...