Sinemalar.com

Loki Avengers 2'de Yok

17 Haziran 2013

Marvel evrenin top noktası olan Avengers’ların ikinci filminin vizyon tarihi 1 Mayıs 2015 olarak belirendi. Ve bununla birlikte filmde yer alacak oyuncularla birlikte, filmin senaryosu da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

 

The Avengers 2 filminin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Joss Whedon’ın  filmin kadrosuyla ilgili olarak yaptığı ilk ipuçlarında, Thor serisiyle ünlenen kötü karakter Loki’nin bu filmde yer almayacağı. Bununla birlikte ilk kadroya sağdık kaldıklarını açıkladı.

 

Bu açıklamayla birlikte Loki’nin neden The Avengers 2 filminde yer almayacağı bilinmesede, büyük bir ihtimalle Thor: The Dark World filminde Loki’nin başına birşeylerin gelecek olması.

 

Popüler Yorumlar

mertercan (Artist) | 17 Haziran 2013, 19:39

yok artık! sinemalar.com'a bu haber için dava bile açılabilir. sayesinde Thor'un 2. filminde Loki'nin öleceğini öğrendik. çok koyu bir MARVEL fanı olarak benim bile Thor 2'ye karşı tüm heyecanım bitmiş durumda şu an. her neyse. The Avengers 2'de ilk filmde rol alan tüm iyi kahramanlarımız 2. filmde de olacak. bununla beraber Avengers ekibine katılan bir kaç tane daha süper kahramanımız var. Magneto'nun çocukları; Quicksilver ve Scarlet Witch, Ant-Man ve de -büyük ihtimalle- Spidey kadroya dahil olacak ve Avengers ekibinin bu seferki düşmanı Thanos. işleri hiç de kolay olmayacak.

3
8

Tüm yorumlar (28)

Avatar
furkankaya_t_p (Amatör) | 16 Mayıs 2015, 14:38

Pepper neden yok acaba iron man 3 ün sonunda kahraman gibi birşeye dönüştü ama avengers 2 yok merak ettim nedenini :)

Cevap Yaz
0
0
berkaydurgun (Amatör) | 14 Mayıs 2014, 12:57

Loki Thor 2 nin sonunda Ascard'ın başına geçiyor babasının kılığına girerek artık Avengers da bi işi yok yani dünya da bi işi yok o yüzden kadroya alınmadı

Cevap Yaz
0
0
ufuk_faruk (Profesyonel) | 7 Mayıs 2014, 15:35

Avengers 2 zaten biraz karışık yok uzaydan gelen canlılar yok HYDRA nın ürettiği canlılar yok thordaki gizli bir taş mı hatırlamıyorum süper kahramanların filmlerinin sonlarına bakın işte hepsinde farklı bir şey var o açıdan filmi çok merak ediyorum. Çok fazla merak uyandırdılar bence film 4 saat falan olur bir sürü oyun var işin içinde

Cevap Yaz
0
0
Soyalp (Amatör) | 8 Mayıs 2014, 18:01

evt haklısın ... her marvel film sonunda kafa karıştırıcı bir kısım gösteriyorlar ikizleri HYDRA mım yapıyor yoksa başkabir olaymı var bilmiyoruz vb thordaki o taşlar onun konusunuda marvelin yeni yapacağı filimde kulanabilirlermiş diye duydum ama avengers2 de kulanma ihtimalleri var ..

0
0
Fatihcn (Figuran) | 12 Nisan 2014, 22:41

Loki ölmedi spolier vericem yeter artık ne saçma yorumlar ölü gibi gösterdi kendini unutmayın loki büyücü ve en son tahta otururken ben teşekkür ederim dedi.

Kusura bakmayın spolier vermekten başka çarem yoktur.

Cevap Yaz
0
2
Kinesis (Dublör) | 8 Şubat 2014, 21:01

Loki yerine başka kahraman koyup kaçmayacağını veya kötülük yapmayacağını söylüyor olabilirler öldüğü kesin değil

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz