Maskeli Süvari Bu Hafta Sinemaskop'ta!

04.07.2013 14:05

Yapımcı Jerry Bruckheimer, Yönetmen Gore Verbinski ve Aktörler Johnny Depp ve Armie Hammer’ın son filmi The Lone Ranger kamera arkası ile bu hafta Sinemaskop’ta!

 

Yapım ekibi, yönetmen ve oyuncular 220 milyon dolarlık dev bütçeli film The Lone Ranger’ın çekimleri sırasında başlarına gelenleri ve zorlu çekim günlerini eğlenceli bir şekilde anlatıyorlar. Film kadar eğlenceli görüntüleri  heyecanla izleyeceğiz.

 

Holyywood’un vazgeçemediği, hayran kitlesinin bir hayli fazla olduğu, oynadığı filmlerdeki yarattığı karakterlerle bizi her defasında şaşkına çeviren  en sevdiğimiz aktör binbir surat Johnny Depp kariyerindeki en iyi filmlerinin müzikleriyle bu hafta Sinemaskop’a konuk oluyor.

 

Sinema dünyasındaki son gelişmeler neler, hızla geçen bir haftada ne olmuş, hangi oyuncu yeni filmi için anlaşmış,hangi filmlerin devamı çekilecek ya da seriye bağlanacak, Hollywood dedikoduları neler… Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

 

Sinemaskop  her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de son çıkan dvd’ler hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

 

Hepsi ve daha fazlası bu hafta Sinemaskop’ta!

 

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 05 Temmuz Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...