Sinemalar.com

Guardians of The Galaxy'nin Kötü Adamları Karşınızda

9 Temmuz 2013

Marvel dünyasının yeni filmi Guardians of the Galaxy filmiyle ilgili her gün yeni bir bilgi elimize ulaşıyor. Uzun zamandır konuşulan kötü adam karakterleri sonunda açıklandı.

 

Yapılan açıklamaya göre, filmde Benicio Del Toro'nun canlandıracağı The Collector, Karen Gillan'ın canlandıracağı Nebula ve son olarak Lee Pace'in canlandıracağı Ronan the Accuser karakterleri yer alacak.

 

Filmin uyarlanacağı çizgi roman serisine göre The Collector, kosmik enerjiyi kendine çekebilen bir güce sahip uzaylıyken, Ronan the Accuser, özel bir zırh giyen Kree türünde bir uzayldı. Son kötü kahramanımız Nebula ise mavi derili bir uzay korsanı. James Gunn'un yönettiği filmde Zoe Saldana ve Chris Pratt gibi isimlerde yer alacak. Filmin Türkiye'deki vizyon tarihi 1 Ağustos 2014'tür.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
sagoist_alpi (Amatör) | 25 Temmuz 2013, 14:30

rakun var ağaç var :D güzel olacak:D

Cevap Yaz
0
0
JohhnyDepp (Star) | 10 Temmuz 2013, 17:35

Tartışmasız Marvel filmlerinin en farklı filmi olacak bende çok merak ediyorum açıkcası bu kahramanları bile bilmiyorum.

Cevap Yaz
0
1
mertercan (Artist) | 9 Temmuz 2013, 23:06

muhteşem bir film bizleri bekliyor arkadaşlar.

Cevap Yaz
0
1
smallville92 (Figuran) | 9 Temmuz 2013, 22:40

fake video :S star warsdan sahneler thordan sahneler falan ne la bu

Cevap Yaz
0
0
zibidygonzales (Figuran) | 9 Temmuz 2013, 12:38

thor daki asgard gibi ihtişamlı ve parlak dünyaların olacağı çeşit çeşit kahramanlarla dolu bir marvel yapımı daha. avengers serine ilerideki bölümlerde katılacak bir kaç eleman için yapılan bir filim olabilir. john carterda yapılan gibi çok yüksek bütçelerle yapmazlarsa batma riskide olmaz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz