Sinemalar.com

‘Girdap’ Çok Konuşulacak!

‘Girdap’ Çok Konuşulacak!
25 Şubat 2008

Uçurtmayı Vurmasınlar” filmindeki minik “Barış” rolüyle adından yıllardır söz ettiren Ozan Bilen ile fotomodellik ve mankenlik yaptıktan sonra drama dersleri alarak oyunculuğa başlayan Eda Özerkan’ın başrolünü paylaştığı “Girdap” isimli film çok özel sahneleriyle uzun süre konuşulacak.

Pars Kiraz Operasyonu” filmindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Eda Özerkan ile Ozan Bilen’in başrolünü paylaştıkları “Girdap” isimli film 21 Mart’ta vizyona giriyor.

Film cüretkar sahneleriyle de adından söz ettireceğe benziyor. Filmde Eda Özerkan, 18 yaşında apolitik, alkol kullanan, sokakta rahatça sevişebilecek kadar özgürlüğüne düşkün bir üniversite öğrencisini; Ozan Bilen ise sevgilisini canlandırıyor.

Selçuk Yöntem, Ali Sürmeli, Betül Arım, Murat Çekiç, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ahmet Yenilmez’in de rol aldığı “Girdap”da, sevgilisinin canlı bombaya dönüşme hikayesine tanıklık eden genç bir kızı canlandıran Eda Özerkan, çekimler sırasında oldukça zorlandığı anlar da olduğunu ifade etti.

 

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (7)

Avatar
koobee24 (Star) | 14 Ağustos 2011, 18:34

yıllar sonra gelen yorum. hiç de konuşulmadı :)

Cevap Yaz
0
0
disqotech (Profesyonel) | 20 Ağustos 2010, 06:07

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
fatisali (Figuran) | 29 Kasım 2009, 01:33

Bunu söyleyen emin olsun ki çok konuşuldu gerçekten.Herkes tarafından olmasa da izleyen kesim tarafından öyle olduğu kesin. Kesinlikle güzel bir filmdi, konu bakımından türk filmleri arasında en iyiler arasına bile girebilir.

Cevap Yaz
0
0
karayip1987 (Dublör) | 28 Şubat 2008, 19:02

hadi görelim barış seni bizi zamanında az ağlatmadın şimdide heycanlandır. bakalım .. senin oyunculuğuna güveniyorum. hadi bakalım ilk ben izleyecem sözzz

Cevap Yaz
0
0
panoroma (Artist) | 27 Şubat 2008, 18:32

bu fılmın ses getırecegıne emınım

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz