Sinemalar.com

Yeni Batman İçin İlk İsim

29 Temmuz 2013

'Teen Wolf' serisinin genç yıldızı Tyler Hoechlin’in Superman ile Batman’i buluşturacak olan ve daha şimdiden büyük heyecan uyandıran projede Batman’i canlandıracağı iddia edildi.

 

Cosmic Book News'e dayandırılan haberde 'Teen Wolf' serisinin başarılı oyuncusu Tyler Hoechlin’in dev projede Batman’i canlandıracağı ileri sürüldü. Superman ve Batman’in bir arada rol alacağı ve çekimlerine gelecek yıl başlanması beklenen filmde Batman rolü için öne sürülen ilk isim Tyler Hoechlin oldu. Projede Superman’i ise bir önceki filmde olduğu gibi Henry Cavill canlandıracak.

 

Tyler Hoechlin‘den henüz bir açıklama gelmedi. Yıldız ismin menajerine ulaşmak isteyen ABD’li gazeteciler söylentiyi doğrulayan ya da yalanlayan herhangi bir cevap alamadı. Filmdeki Superman rolü için de pek çok aktörün ismi geçmiş fakat yapımcı Warner Bros., Superman serisinin son filmi 'Man of Steel'de başrolü oynayan Henry Cavill’de karar kılmıştı.

 

ntvmsnbc

Popüler Yorumlar

rappermilitan_cem (Amatör) | 29 Temmuz 2013, 15:13

İnşallah dedikodudan öteye geçmez bu haber. Bruce Wayne' e daha çok benzeyecek birini ne zaman bulacaklar merak ediyorum. Bu adam da Gotham'ın en gözde bekarı ve milyoneri olacak tip var mı ? En fazla gothamdaki bir suç çetesinin liderini oynayabilir.

0
7
swwagger (Profesyonel) | 29 Temmuz 2013, 18:08

Ama yeter artik Chrirstian Bale de Christian Bale !!! Tamam herkes onun kadar Batmani iyi oynayamaz da ne yapalim, Justice League serisinden mahrum mu kalalim? Sonucta Bele de bir insan, hic kimsenin yeri doldurulamaz diye bir sey yoktur. Belki hic kimse onun kadar iyi performans gosteremez, ama sirf onun yuzunden mukemmel bir film cekilmesin mi? Kimi aday gosterirlerse "Chrsitian Bale'imi istiyorummm" diye aglamaya basliyorsunuz, sokakta annesini kaybetmis kucuk cocuklar gibi. Bene Tyler olur abicim, yeter ki ceksinler artik su filmi.

1
6

Tüm yorumlar (42)

Avatar
ersin_demir_9693 (Amatör) | 5 Ekim 2013, 18:39

bence harıka bı karar .d en son ben affleck dıye duydum ama ıns şu elemanı yaparlar :d yukardakı vıdeoda kırık camdan bakarkenkı şeklı batmanı anımsattı bana :P

Cevap Yaz
0
0
ibrahimmrdr (Figuran) | 2 Ağustos 2013, 21:26

Nolan'ın ''BATMAN'' serisinden sonra,heleki Batman'ı alttan alıp en yukarıya çıkarması ve zirvedeyken bırakması şapka çıkarılacak bir durum ama bu haber ise büyük bir riskin habercisi acaba 'Teen Wolf' serisi Nolan'ın Batman serisi kadar sevilebilinecek mi? diye düşünmüyor değil insan.Hem birde Christian Bale yerine Bruce Wayne rolüne başka adayları düşünüyor olmaları, insanların Nolanın batmanı kadar tutamıyacağını düşündürüyor.Bakalım,inş. güzel bir seri olur.

Cevap Yaz
0
0
SrKn038 (Dublör) | 30 Temmuz 2013, 18:33

10 numara 5 yıldız batman olur bu adamdan :D

Cevap Yaz
1
1
SrKn038 (Dublör) | 30 Temmuz 2013, 18:31

kesinlikle süper batman olur bu derek ten iyi yapmışlar bırakında insanlar dinlensiz hep aynı kişimi olsun batman aaaa :D

Cevap Yaz
1
1
redrush (Jön) | 30 Temmuz 2013, 17:20

Senaryoda, yönetmenlikte bir yerlerde Christopher Nolan varsa bu iş her türlü harika olur.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz