Sinemalar.com

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Çekimlerine Başlandı

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Çekimlerine Başlandı
29 Temmuz 2013

Fida Film tarafından yapımı üstlenilen, başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal’ın yer aldığı, yönetmenlik koltuğuna Ketche’nin oturduğu “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminin çekimleri başladı. Filmin kadrosunda yer alan diğer isimler şöyle: Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Polat Bilgin, Ümit Erdim, Wilma Elles ve Atiye.

Tuna Kiremitçi’nin aynı adlı romanından esinlenilen ve senaryosunu Burak Göral’ın yazdığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminde, birkaç yıl öncesine kadar bir rock grubunda çalan, besteler yapan ve zamanında parlak bir gelecek vaat eden, 30’larının sonlarındaki eski müzisyen Mehmet (Engin Altan Düzyatan), müzikten uzaklaşmış, boşanmış ve kıt kanaat geçinen bir adamdır artık... Geçimini gitar tamir ederek ve birkaç kişiye özel ders vererek sağlayabilmektedir.

Onu hayata bağlayan en önemli şey, haftada bir gün görüşebildiği 9 yaşındaki kızı Ezgi’dir.

Filmin müziklerini; İskender Paydaş, Athena, Mor ve Ötesi, Pentagram gibi değerli müzisyenlerin yaptığı, çekimleri İstanbul, İzmir ve Adalar’da sürecek olan “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” 13 Aralık’ta vizyona girecek.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
ModernArt (Dublör) | 19 Ağustos 2013, 22:48

Engin Altan bu fotoğrafta aynı Ryan Gosling'e benzemiş :)

Cevap Yaz
0
1
KateCara (Dublör) | 3 Ağustos 2013, 15:24

Fena durmuyor ama yinede izlenmeden anlaşılmaz.Hayırlısı bakalım.

Cevap Yaz
0
0
silizen1 (Amatör) | 31 Temmuz 2013, 11:37

ne zaman başyapıtlar ortaya koymaya başlayacağımızı merak ediyorum.. abd ve avrupa film piyasasına günlük onlarca bu tip filmler giriyor.. hiçbirinin de ismi kulağımıza gelmiş değil..

Cevap Yaz
0
0
GabrielCrypto (Amatör) | 29 Temmuz 2013, 16:44

şimdi izlemeden yorum yapıcam ama gerçekten gereksiz adres verin film çekilmeden stüdyoyu yakalim

Cevap Yaz
1
1
Görüşleriniz