Sinemalar.com

Wes Bentley Insterstellar Kadrosunda

Wes Bentley Insterstellar Kadrosunda
30 Temmuz 2013

Christopher Nolan’ın yeni filmi Insterstellar’a yeni bir isim daha katılıyor. 

Filmin kadrosunu güçlendirmek isteyen ünlü yönetmen Nolan,  Matthew McConaughey, Jessica Chastain, Michael Caine, Anne Hathaway ve Topher Grace gibi isimlerden oluşan kadrosuna Wes Bentley’i  katmaya hazırlanıyor.

Çıkan haberlere göre Nolan ve Bentley arasındaki anlaşmanın son noktaya geldiği ve sadece imzaların atılması beklendiği açıklandı. 

Wes Bentley kimdir sorusunu sorarsanız, Amerikan Güzeli, Açlık Oyunları, Jonah Hex, Hayalet Sürücü ve Son sözler gibi filmlerde yer almıştır. Genel olarak yardımcı rollerde yer alan oyuncu, Insterstellar filminde de bu tarz bir rolde yer alacak gibi gözüküyor.

Filmin senaryosu Nolan kardeşlere ait olmasıyla birlikte, bizleri farklı bir film daha bekliyor olacak. Filmle ilgili bilinen tek şey bir grup insanın solucan delikleri sayesinde boyutlar arasında yolculuk yapabildiği. 

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
HellBlazer91 (Artist) | 26 Ağustos 2013, 14:48

Bence iyi kadro Nolanı sürekli aynı ekiple filim çekmesi Kabak tadı vermeye başlamıştı yeni isimler görmek güzel tek Michael Caina hep görmeye razıyım :) ayrıca kadroda Casey Affleck'de var Nolan Affleck kardeşlerle iyi anlaşıyor galiba :D

Cevap Yaz
0
0
ahmetsparks (Amatör) | 31 Temmuz 2013, 23:03

inceptionda oldugu gibi oyuncularda bi yenilenme var ama kamera arkası wally pfister dısında aynı sayılır :D

Cevap Yaz
0
1
Cemolokkko (Amatör) | 30 Temmuz 2013, 17:39

Dark Knight Rises a göre kadroda çok düşüş var

Cevap Yaz
1
0
JudahBenHur (Figuran) | 30 Temmuz 2013, 15:18

daha öncekilerdende bir kaç tane kadroya katsaydı güzel olurdu

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz