Mustafa Sandal Uçaklar Deneyimini Anlatıyor

31.07.2013 11:28

23 Ağustos’ta vizyona girecek olan Disney’in ‘Uçaklar’ filminde ünlü sanatçı MUSTAFA SANDAL, gözü yükseklerde olan Dusty isimli uçağa sesiyle hayat verdi. 

Mustafa Sandal seslendirme deneyimi ile ilgili “Bir animasyon filminde seslendirme yapmak yıllardır hayalini kurduğum bir şeydi. Benim gibi macera peşinde koşmayı seven Dusty’i seslendirmek çok eğlenceli bir süreç oldu. İlk deneyimimde Disney gibi sektörün öncüsü bir şirketle çalıştığım için de ayrıca çok mutluyum. Filmin vizyon tarihini dört gözle bekliyorum.” dedi.

Uçaklar, 23 Ağustos’ta 3 boyutlu olarak sinemalarda!!!

Arabalar” dünyasının üstünden uçarak gelen, Disney’in aksiyon dolu 3D animasyon komedi macera filmi “Uçaklar”, hava yarışçısı olarak mücadele etme hayalleri kuran kasaba uçağı Dusty’nin hikâyesini konu alıyor. Tam olarak yarışmak için tasarlanmış bir uçak olmayan Dusty aynı zamanda yüksekten de korkmaktadır. Bu yüzden donanma pilotu Skipper’a başvurur. Skipper, Dusty’nin son şampiyon Ripslinger’la boy ölçüşecek seviyeye gelmesine yardım eder. Dusty’nin cesareti, hayal bile edemediği yüksekliklere ulaşmayı amaçlarken büyük bir sınavdan geçer ve bu durum kendisini hayranlıkla izleyenlere uçmak için ilham verir. 

 “Uçaklar” 23 Ağustos 2013’te sinemalarda ve Disney Digital 3D™ olarak seçkin sinemalarda olacak.