Sinemalar.com

Bryan Singer Sentinel İle Fotoğrafını Yayınlandı

2 Ağustos 2013

X-Men dünyasının korkulan robotları olan Sentinel'ler artık gerçek. X-Men Days of Future Past filminin ünlü yönetmeni Bryan Singer, Sentinel robotuyla çekilmiş bir fotoğrafını twitter hesabı üzerinden paylaştı.

 

Filmin ünlü yönetmeni Brayn Singer, filmde kahramanlarımızın başına dert olacak Sentinel robotuyla fotoğraf çekildi ve twitter hesabından "Gelecek 50 seneye şerefe" diyerek, fotoğrafı yayınlandı. Singer, 50 sene söylemiyle birlikte, Sentinel'leri yaratan kötü adam Boliver Trask'ın 50 sene süren sentinel programı çalışmasına gönderimde bulundu. Trask şirketinin sahibi ve Sentinel'lerin babası Boliver Trask'ı Game of Thrones'dan tanıdığımız Peter Dinklage canlandırıyor.

 

Tüm yorumlar (8)

Avatar
osmanosmancuk (Figuran) | 11 Ağustos 2013, 18:46

allahım sentinelin tipe bak. egzoz da yapmışlarmıdır acaba? kim tasarlamışsa şunu beynine felç inmiş bence. çalışan bir beyin böyle bi rezillik tasarlayamaz.

Cevap Yaz
0
0
TheCarrey (Figuran) | 5 Ağustos 2013, 14:52

Bu nedir ya? Resmen benim ve daha birçok çizgi-roman okuruna hakaret! Filme bişey demiyorum, bence çok güzel olacak ama şu Sentinel'ler sinirimi çok bozdu. Arama motorunuzdan bi aratın, farkı görün. Şimdi bana diyecekler ''Çizgi-roman'lar da ki kostümlerle filmdeki kostümler bir olmuyor'' diye. Bunu gayet iyi biliyorum ama, bu kadar da olmaz. Çizgi-roman'dan baya bir çıkmış bizimkiler. Isınmasın diye fan koymuşlar resmen... Umarım ki, bu Sentinel'ler hakkında filmde geçerli bir açıklama vardır. Filmi merakla bekliyorum. (Bu arada Sentinel robotlarını ''Trask'' Şirketi değil Hank Pym yani Ant-Man tasarlamıştır.)

Cevap Yaz
0
2
BOOKER (Amatör) | 5 Ağustos 2013, 00:40

Kim fark etti Boliver Trask kelimelerin yerlerini değiştirdiğinizde çıkan STARK İronik (game of thrones izleyenler anlar)

Cevap Yaz
0
0
esinduran (Amatör) | 4 Ağustos 2013, 21:20

x men serisi en güzel filmi bana kalırsa kuşkusuz birinci sınıf ama bu film onun yerini doldurabilecek düzeyde

Cevap Yaz
0
0
AnlMeydan (Profesyonel) | 3 Ağustos 2013, 02:07

sanırım asıl x-men yeni başlıyorr :D biz wolwerine'nin Sentineller'in kafalarını uçurdğunu çizgi filmlerle büyüdük.Çok güzel olacak çook!

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz