Sinemalar.com

Russell Crowe Yahşi Batı Hayranı Çıktı

2 Ağustos 2013

Ülkemizi ziyaret eden Avustralyalı aktör Russell Crowe, Türkiye'deki zamanını Twitter'daki takipçileriyle paylaştı.

Bu süre zarfında 22 film izlediğini söyleyen Crowe, Türkiyeli oyuncular hakkında yorumlarını yazdı. Yönetmenliğini yapıp, başrolünü oynamayı planladığı ‘The Water Diviner’ filmine mekan bakmak için Türkiye’ye gelen Russell Crowe, Türk sinemasına merak sardı. Twitter’da Türkiyeli oyuncularla birlikte bir gün geçirdiğini yazan Avustralyalı aktör, “Bu ülkede çok fazla yetenek var” dedi.

Yahşi Batı çok komik!

Cem Yılmaz’ın kendisini çok güldürdüğünü söyleyen Crowe, takipçilerine “Yahşi Batı’yı gördünüz mü? Çok gülünç,çok komik” şeklinde bir soru yöneltirken, filmde Cem Yılmaz ile Demet Evgar arasında geçen “Bıyıkların çok güzel”, “Seninki de!”repliğini twit’ine dahil etmeyi ihmal etmedi.

Türkiye’de harika zaman geçirdiğini söyleyen Hollywood yıldızı, bu süre zarfında 22 Türk filmi izlediğini, ‘büyük’ oyuncularla tanıştığını anlatırken, geçen hafta ziyaret ettiği Edirne ve Kapadokya’yı “Ne harika bir yer!” sözleriyle övdü. Son olarak takipçilerine, “Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’nı izlediniz mi” diye soran Crowe, güzel film diyerek düşüncelerini 1.2 milyon takipçisiyle paylaştı. 

‘KIVANÇ İYİ BİR AKTÖR’

Birkaç hayranıyla Twitter üzerinden sohbet etme fırsatı da bulan Avustralyalı oyuncu, “Kıvanç Tatlıtuğ ile tanıştınız mı”sorusuna, “Evet, bugün tanıştım. İyi bir adam, iyi bir aktör. Güzel bir sohbetimiz oldu” cevabı verdi. Başka bir takipçisinin Mert Fırat’ı önermesi üzerine ise, “Onunla tanışmadım ama seninle aynı fikirdeyim. Çok doğal, klas bir aktör” yorumunu yaptı.

Crowe, “Çok iyi bir insan, harika bir oyuncu” sözleriyle Yılmaz Erdoğan’ı, “Harika birisi, Onu çok seviyorum” cümleleriyle de Şener Şen’i, “Çok iyi bir oyuncu” sözleriyle de Haluk Bilginer’i överken, yeni çekeceği filminde birkaç Türkiyeli oyuncuya da yer vermek istediğini söyledi.

Vatan

Popüler Yorumlar

AnlMeydan (Profesyonel) | 2 Ağustos 2013, 16:36

Ne güzel böyle bir ustadan bunları duymak.Böyle kaynaşın beraber yapın filmleri.Bizimde oyuncularımız hollwood'a gitsin ne bileyim onlarda baş yapıtlarda oynasınlar.Çok mu şey istiyoruz yahu?

0
7
yusuf33a (Artist) | 2 Ağustos 2013, 20:18

Yahşi Batı Ve CEM YILMAZ Ozan güven Özkan ugur Demet Evgar Ve diger aktörlere bişey diyemem Yılmaz erdogan cok iyi bir oyuncudur ama . kişiligi 5 para etmez .Bunu her yerde söylerim gelsin yılmaz erdoganada söylüyüm sebebi ise PKK TEröristlerine ŞEHİT DEMİŞTİRLER.

3
9

Tüm yorumlar (23)

Avatar
gokhanocak1978 (Amatör) | 4 Ekim 2017, 01:58

Türkiyeli dedikleri için eleştiri yapmıştım dangalağın biri de beğenmemiş. Git at kendini.

Cevap Yaz
0
0
Joyez (Amatör) | 26 Aralık 2014, 17:38

Türkiyeli? :D

Cevap Yaz
1
2
ufuk_faruk (Profesyonel) | 17 Mayıs 2014, 23:58

Russell Crowe işte ya adam gerçekten de muhteşem bir insan.

Cevap Yaz
0
0
gokhanocak1978 (Amatör) | 12 Ağustos 2013, 15:44

Maskeli 5'lerin tv fragmanında M.Ali Alabora'nın adına yerverilmez, yukarıda da Russell Crowe'un söylemini türkçeye çeviren zatı muhterem ''TÜRKİYELİ'' ibaresi kullanır. Ulan İngilizce'de türkiyeli diye bir kelime var da ben mi bilmiyorum. Terbiyesiz adam! Bukalemungillerden dönek! Ne çabuk uymuşsun iktidara. Türkiyeli acursun seni!

Cevap Yaz
1
0
MJdidem (Amatör) | 12 Ağustos 2013, 15:32

Russel Crowe sinema dünyası için çok önemli bir insan.Yeteneğinden bahsetmeye bile gerek yok.Tecrübesi olağanüstü!Bu kadar büyük bir tecrübenin Türk yapımı bir filmi beğenmesi ve hayranlarına tavsiye etmesi çok gurur verici.Zaten Cem Yılmaz müthiş bir iş çıkarmış beğenilmeyecek gibi değil :))

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz