Sinemalar.com

Görevimiz Tehlike 5'in Yönetmeni Belli Oldu

6 Ağustos 2013

Tom Cruise'un ünlü aksiyon serisi Görevimiz Tehlike'nin (Mission: Impossible) 5. filminin yönetmeni, beklendiği üzere Christopher McQuarrie oldu.

44 yaşındaki McQuarrie, bir süredir devam eden görüşmelerin olumlu sonuçlandığını resmi Twitter hesabından "Görev: Kabul Edildi" sözleriyle duyurdu.

Inline image 1

 

 

 

 

Daha önce 2 kez yönetmenlik denemesi olan McQuarrie, son olarak yine Tom Cruise'un başrolünde oynadığı Jack Reacher filmini yönetmişti. Daha çok senarist kimliğiyle ön plana çıkan 44 yaşındaki McQuarrie daha önce Olağan Şüpheliler, Operasyon Valkyrie, Turist ve Dev Avcısı Jack gibi filmlerin senaryosunu yazmıştı.

2015 yılında izleyicilerle buluşması beklenen Görevimiz Tehlike 5'te Tom Cruise bir kez daha Ethan Hunt rolüyle beyazperdede olacak. Serinin son filmi ise Görevimiz Tehlike Hayalet Protokol adıyla 2011'de gösterime girmişti.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
alpgiraybenhur (Figuran) | 10 Ağustos 2013, 18:36

Kendini kanıtlamış bir yapımı bir yerden başka bir yere taşımak zordur. Turist gibi bir filmde kendini kanıtlamış Christopher McQuarrie umarım görevimiz tehlikede de kendisini gösterir...

Cevap Yaz
0
0
eugene (Dublör) | 8 Ağustos 2013, 15:43

hayırlısı

Cevap Yaz
0
0
cemertem (Artist) | 6 Ağustos 2013, 20:24

Nihayet iyi birine teslim edilebildi. Umuyorum yapımcılardan biri TOM CRUISE olmaz. Her sahnede abartılı oyunculuğunu ve kendi reklamını yapmasını izlemeyiz.

Cevap Yaz
6
0
Requed (Dublör) | 7 Ağustos 2013, 23:40

Biraz fazla kötülemişsin ya hollywood da kaç tane adam gibi aksiyon oyuncusu var ki kaliteli 2 elin parmakları sayısını geçmez.Bu adamda kalitesi belli bir oyuncu.Bunlara fazla takılma bence

0
3
Görüşleriniz