Elysium Bu Hafta Sinemaskop'ta!

10.08.2013 09:49

Elysium filminin kamera arkası bu hafta Sinemaskop’ta!

District 9 ile kendini gösteren Neil Bloomkamp’in ikinci uzun metrajı olan Elysium Matt Damon, Jodie Foster gibi sağlam oyuncu kadrosu ile bu hafta vizyona giriyor. Oyuncular ve yönetmen 100 milyon dolarlık bu bilimkurgu filminin arkasında neler yaşadıklarını anlatıyorlar.

Matt Damon'ın bugüne kadar 60'a yakın film ve dizide oynadığını biliyor muydunuz? Sessiz ve derinden gelen, başarılı filmlere imzasını atan ve oynadığı rollerle hafızalara kazınan Matt Damon sinematografisinin unutulmaz filmlerinin soundtrackleri ile bu hafta Sinemaskop'ta!

Sinema dünyasındaki son gelişmeler neler, hızla geçen bir haftada neler olmuş, hangi oyuncu yeni filmi için anlaşmış,hangi filmlerin devamı çekilecek ya da seriye bağlanacak, Hollywood dedikoduları neler ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri.

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor, hem de son çıkan DVD’ler hediye ediyor. Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası bu hafta Sinemaskop’ta!

Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop, Matt Damon Özel Bölümü ile 9 Ağustos Cuma günü 23:00'da Kanal 35 Ekranlarında...