Sinemalar.com

Interstellar Filminden Yeni Bilgiler

Interstellar Filminden Yeni Bilgiler
15 Ağustos 2013

Christopher Nolan'ın yeni filmi Interstellar ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Filmin orijinal hikayesini Jonathan Nolan'a ait olduğunu ve Christopher Nolan'ın senaryo üzerinde çalışmalar yaptığını, oyuncu kadrosunda ise Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, Michael Caine, John Lithgow, Casey Affleck, Wes Bentley ve Ellen Burstyn gibi isimlerin yer aldığını daha önceden açıklamıştık. Bu bilgilerden sonra filmin vizyon tarihi ve konusuylada ilgili yeni bilgiler geldi.

Filmin konusunun daha önce solucan delikleriyle ilgili olduğu açıklanmıştı. En son yapılan açıklamayla birlikte bu doğrulandı ve konu detaylandırıldı. Filmin konusu bir grup araştırmacının uzayın derinliklerinde buldukları solucan delikleri sayesinde, insanlığın önündeki uzay yolculuğu limitlerini ortadan kaldırarak, insanların diğer gezegenlere yaptığı seferleri konu alacak.

Filmin vizyon tarihi ise 2014 yılının Kasım ayı olarak belirlendi. Henüz olarak kesin bir gün verilmesede ikinci haftasında vizyona girmesi bekleniyor.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
mikrorganizma (Amatör) | 28 Ağustos 2013, 21:25

#innolanwetrust

Cevap Yaz
1
0
erayyunall (Dublör) | 19 Ağustos 2013, 16:12

Nolan ve film muhteşem ikili :)

Cevap Yaz
0
0
joeyzasa (Amatör) | 16 Ağustos 2013, 17:00

kesinlikle nolan varsa gerisi teferruattır...
bu arada izlediğim son elit kalbur üstü beni heyecanladıran film
İnception olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim.

Cevap Yaz
0
0
feraler (Figuran) | 16 Ağustos 2013, 10:44

Bence çok orjinal fikir.

Cevap Yaz
0
0
vecip (Jön) | 15 Ağustos 2013, 23:05

Sinema dünyasında kamera arkasında en güvendiğim kişidir NOLAN. Oyuncusu konusu hiç önemli değil NOLAN yapıyorsa bu film sinemaya gidip izlenir.. Yorumlara veya konuya bakmamanız konusunda da salık ederim. Nolan'ın süprizi olsun size.. :)

Cevap Yaz
2
1
Görüşleriniz