Sinemalar.com

Woody Allen'a Rio'dan Teklif Aldı

Woody Allen'a Rio'dan Teklif Aldı
20 Ağustos 2013

Filmlerini dünyanın farklı şehirlerinden çekmeyi alışkanlık haline getiren Woody Allen’a Rio de Janeiro belediye başkanından teklif var. Başkan, ünlü yönetmenin Rio’da film çekmesi için tüm maddi imkanları zorlayacağını açıkladı.

 

Farklı şehirleri film setine dönüştüren yönetmen Woody Allen’a Brezilya’dan ilginç bir teklif geldi. Rio de Janeiro şehrinin Belediye Başkanı Eduardo Paes, ünlü yönetmenin Rio’da film çekmesi için her şeyi göze aldığını belirtti. Paes, “ Tüm yapım masraflarını karşılayacağım. Buraya gelip film çekmesi için ne kadar para gerekiyorsa ödemeye hazırım” dedi.

 

Telegraph gazetesinin haberine göre, belediye başkanı şimdiden Woody Allen’ın kız kardeşi ve New York’taki mimar komşusu Calatrava’yla iletişime geçti. Paes, halktan gelecek eleştirilere de hazır olduğunu ifade etti. Woody Allen, daha önce Barcelona, Paris, Londra ve Roma’da film çekmişti. Rio de Janeiro ise 2016 olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak.

 

ntvmsnbc

Tüm yorumlar (2)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 24 Ağustos 2013, 15:08

Olimpiyatlara ev sahipliği yaparak zaten batmışsınız, maddi imkanları daha fazla zorlamayın, halkın vergisini yemeyin.

Cevap Yaz
0
0
JimBraddock (Star) | 20 Ağustos 2013, 20:10

Brezilya için iyi bir reklam olur bu durum,başbakanda bunun farkında Woody Allen film çektiği şehiri o kadar güzel yansıtıyorki beyazperdeye böyle bir teklif normal bencede.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz