Sinemalar.com

Natalie Portman'ın Rolünü Kaptı

23 Ağustos 2013

La Vie en Rose filmindeki oyunculuğuyla büyük takdir toplayan Marion Cotillard’ın Machbeth uyarlamasında başrol oynayacağı açıklandı. Lady Macbeth rolü için daha önce Natalie Portman’ın ismi geçmişti.

 

Çekimlerine bu yılın sonunda başlanacak Shakespeare’in ünlü eseri Macbeth’in oyuncu kadrosunda önemli bir değişiklik yaşandı. Mayıs ayında yapılan açıklamada, Lady Macbeth rolünü ünlü oyuncu Natalie Portman’ın oynayacağı ifade edilmişti.

 

Fakat filmin yapımcılarından Iain Canning, Marion Cotillard’ın Nathalie Portman yerine başrolde olacağını açıkladı. Marion Cotillard’a eşlik edecek isimde ise bir değişiklik yaşanmadı.

 

Yapımcı Iain Canning, Michael Fassbender’ın başrolde Cotillard ile beraber oynayacağını belirtti. Filmin yönetmen koltuğunda oturacak isim olan Justin Kurzel ise Oscarlı yıldız Cotillard’a övgüler yağdırdı. Cotillard’ın son yıllarda izlediği en cesur ve en saygın isimlerden biri olduğunu belirten Kurzel, Cotillard ve Fassbender ile birlikte Shakespeare’in ölümsüz eserini  beyaz perdeye yansıtacakları için büyük bir heyecan duyduğunu sözlerine ekledi.

 

Lady Macbeth rolünü daha önce sahnede ve sinemada Vivien Leigh, Judi Dench, Diana Wynyard ve Helen Mirren gibi isimler canlandırmıştı.

 

ntvmsnbc

Tüm yorumlar (12)

Avatar
GalataKantosu (Profesyonel) | 26 Ağustos 2013, 01:01

birşeyler söylemek için çok erken izleyip görmek lazım. ama en önemlisi Nathalie bu film de olmayacağına göre o daha iyi bu daha iyi demek biraz abes.

Cevap Yaz
1
0
kubraJohnny (Profesyonel) | 23 Ağustos 2013, 14:49

Bence doğru seçim,rolünün hakkını vereceğine inanıyorum.

Cevap Yaz
0
2
esocans (Profesyonel) | 23 Ağustos 2013, 14:24

Anlaşılan Natalie'yi desteklemeyince eksi puan alıyoruz ne salakça lan.

Cevap Yaz
0
2
OsmanFirat1453 (Amatör) | 23 Ağustos 2013, 13:53

Natali'nin duygusal filmlere karakteri daha yatkın..Marion Nataliye göre çok daha soğuk bir karaktere sahip bence yönetmen Marion'u seçerek hata yapmış..

Cevap Yaz
3
2
jonkirijonkible (Artist) | 23 Ağustos 2013, 13:49

İki ucu .. değnek. Hangisine destek versem bilemedim.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz