Sinemalar.com

Robin Rolünde Değilim

28 Ağustos 2013

Yeni Batman seçilen Ben Affleck hakkındaki tartışmalar devam ediyor. Ünlü aktörün yakın dostu Matt Damon ise Affleck’i destekleyerek, Robin rolünde olmayacağının vurguladı.

 

ABD’li aktör Matt Damon, Superman ve Batman’i aynı filmde buluşturacak yapımda Batman rolü için seçilen Ben Affleck’i destek çıktı. Damon, Times of Indıa’ya verdiği röportajda, Affleck’in ‘muhteşem’ olacağını belirtti. Damon, “İnternette birçok insan bu konu hakkında söyleniyor. Ben, Kral Lear’ı değil Batman’i oynayacak. Bu rol onun becerilerinde var. Ben’in son işlerine bakanlar bunu anlayabilir” dedi. Matt Damon’ın filmde Affleck’in yanında Robin’i canlandıracağı da internette alay konusu olmuştu. Damon bu konuya da açıklık getirdi ve Robin rolünde olmayacağını ifade etti. Çizgi romanın ve bir önceki Batman serisinin hayranlarının internette başlattığı kampanya ise 80 bin aşkın imzaya ulaştı.

 

ntvmsnbc

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Popüler Yorumlar

AweSome61 (Dublör) | 28 Ağustos 2013, 18:25

Matt Damon, Robin konusunda, "Ben'den biraz daha büyüğüm. Robin'in, Batman'den yaşlı olduğunu hiç görmedim. Birisi bana bir fotoğraf yolladı. Fotoğraf komikti ama rahatlıkla söyleyebilirim ki ben Robin olmayacağım" dedi. Ben Affleck'in Batman olması konusunda da, yukarda yazanlara ek olarak, "Batman'i oynamanın zor olmadığını, asıl zor olanın Bruce Wayne'i oynamak olduğunu ve Ben Affleck'in bu konuda harika bir iş çıkaracağını düşündüğünü", söyledi.

1
5
CagriTos (Figuran) | 28 Ağustos 2013, 17:38

Ulan bir de Robin çıkartacaklar ağlayacağım yav :(

2
4

Tüm yorumlar (8)

Avatar
ahmetagdas (Dublör) | 9 Kasım 2013, 16:29

Kim Olursa Olsun En iyi olsun

Cevap Yaz
0
1
Sparrooow (Figuran) | 5 Eylül 2013, 00:40

Her ne kadar Ben Affleck'in oyunculuğunu edecek lafım olmasa da yeni bir Batman filminin çekilecek olması ve Nolan'la Bale'in olmaması üzüyor insanı..

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 28 Ağustos 2013, 23:32

Ben Affleck sağlam oyuncudur severim ama keşke Bale oynasaydı yav ona alıştık

Cevap Yaz
1
2
suleymancubuk (Profesyonel) | 28 Ağustos 2013, 18:34

hayatının en iyi şeyini söylemişsin damon :)

Cevap Yaz
0
1
AweSome61 (Dublör) | 28 Ağustos 2013, 18:25

Matt Damon, Robin konusunda, "Ben'den biraz daha büyüğüm. Robin'in, Batman'den yaşlı olduğunu hiç görmedim. Birisi bana bir fotoğraf yolladı. Fotoğraf komikti ama rahatlıkla söyleyebilirim ki ben Robin olmayacağım" dedi.
Ben Affleck'in Batman olması konusunda da, yukarda yazanlara ek olarak, "Batman'i oynamanın zor olmadığını, asıl zor olanın Bruce Wayne'i oynamak olduğunu ve Ben Affleck'in bu konuda harika bir iş çıkaracağını düşündüğünü", söyledi.

Cevap Yaz
1
5
Görüşleriniz