Cem Yılmaz'dan Yeni Film Müjdesi

02.09.2013 10:40

Muğla'nın Fethiye ilçesinde tatil yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz, sonbaharda senaryosunu tamamlayacağı yeni filmini kış aylarında çekeceğini söyledi.

 

Stand-up gösterilerine ara verdikten sonra, ne yapacağı merakla beklenen Cem Yılmaz, yeni filminin müjdesini Fethiye'de verdi.

 

1998 yılında 'Her Şey Çok Güzel Olacak' adlı filmle sinema sektörüne adım atan Yılmaz, 'G.O.R.A', 'Arog', 'Hokkabaz' ve 'Yahşi Batı'nın ardından 'CM101MMXI Fundamentals' adlı gösterisini vizyona sokarak sinemaseverlerle buluştu.

 

CEP TELEFONU ARIZALANDI

Tatilini geçirdiği tatil köyünden cep telefonundaki arızayı gidermek için çıkan Yılmaz, taksiyle tek başına Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi'ndeki cep telefonu bayisine geldi.

 

Yaklaşık 20 dakika telefonundaki arızanın giderilmesi için bayide bekleyen Yılmaz, kendisine yoğun ilgi gösteren çalışanları isteklerini kırmayarak onlarla fotoğraf çektirdi.

 

'SORUN TELEFONDA DEĞİL, BENDEYMİŞ'

 

Telefondaki arızanın giderilip giderilmediği sorulması üzerine "Sorun telefonumda değil, bendeymiş" diye yanıt veren Yılmaz, gülümseyerek kendisini bekleyen taksiye bindi.

 

SER VERDİ, SIR VERMEDİ

 

Gösterilerine ara verdiği hatırlatılan Yılmaz, ''Yeni film çalışması var mı?'' sorusu üzerine, "Evet yeni bir film senaryosu yazıyorum. Sonbahar boyunca yazacağım. Kışın çekeceğiz" dedi. Filmin konusuna ilişkin sır vermeyen Yılmaz, taksi hareket etmeden önce emniyet kemerini takmayı ihmal etmedi. Oturduğu yerden hayranlarıyla fotoğraf çektiren Yılmaz, daha sonra eşi ve çocuğuyla tatilini geçirdiği tatil köyüne dönmek üzere hızla uzaklaştı.

 

ntvmsnbc