Sinemalar.com

Cem Yılmaz'dan Yeni Film Müjdesi

2 Eylül 2013

Muğla'nın Fethiye ilçesinde tatil yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz, sonbaharda senaryosunu tamamlayacağı yeni filmini kış aylarında çekeceğini söyledi.

 

Stand-up gösterilerine ara verdikten sonra, ne yapacağı merakla beklenen Cem Yılmaz, yeni filminin müjdesini Fethiye'de verdi.

 

1998 yılında 'Her Şey Çok Güzel Olacak' adlı filmle sinema sektörüne adım atan Yılmaz, 'G.O.R.A', 'Arog', 'Hokkabaz' ve 'Yahşi Batı'nın ardından 'CM101MMXI Fundamentals' adlı gösterisini vizyona sokarak sinemaseverlerle buluştu.

 

CEP TELEFONU ARIZALANDI

Tatilini geçirdiği tatil köyünden cep telefonundaki arızayı gidermek için çıkan Yılmaz, taksiyle tek başına Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi'ndeki cep telefonu bayisine geldi.

 

Yaklaşık 20 dakika telefonundaki arızanın giderilmesi için bayide bekleyen Yılmaz, kendisine yoğun ilgi gösteren çalışanları isteklerini kırmayarak onlarla fotoğraf çektirdi.

 

'SORUN TELEFONDA DEĞİL, BENDEYMİŞ'

 

Telefondaki arızanın giderilip giderilmediği sorulması üzerine "Sorun telefonumda değil, bendeymiş" diye yanıt veren Yılmaz, gülümseyerek kendisini bekleyen taksiye bindi.

 

SER VERDİ, SIR VERMEDİ

 

Gösterilerine ara verdiği hatırlatılan Yılmaz, ''Yeni film çalışması var mı?'' sorusu üzerine, "Evet yeni bir film senaryosu yazıyorum. Sonbahar boyunca yazacağım. Kışın çekeceğiz" dedi. Filmin konusuna ilişkin sır vermeyen Yılmaz, taksi hareket etmeden önce emniyet kemerini takmayı ihmal etmedi. Oturduğu yerden hayranlarıyla fotoğraf çektiren Yılmaz, daha sonra eşi ve çocuğuyla tatilini geçirdiği tatil köyüne dönmek üzere hızla uzaklaştı.

 

ntvmsnbc

Popüler Yorumlar

gulykurtar (Amatör) | 2 Eylül 2013, 15:22

Yeni bir filmin geliyor olmasına sevindim de telefonunun bozulmuş olduğunu, taksiyle tek başına Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi'ndeki cep telefonu bayisine gittiğini, 20 dakika boyunca telefonun tamir edilmesini beklediğini niye öğrendik, çok mu lazımdı?

0
16
sinemasli (Profesyonel) | 2 Eylül 2013, 13:19

İyice magazine bağladınız olayı haa, sadecce filmle ilgili olan haberi verseniz ya yok şurda tatil yaptı, yok telefonu bozuldu... Bu kadarda magazinsel olmayın ..

0
6

Tüm yorumlar (15)

Avatar
ahmetagdas (Dublör) | 9 Kasım 2013, 17:35

cem yılmazdır yapar

Cevap Yaz
0
1
azer_huseynovntl (Amatör) | 7 Eylül 2013, 09:12

Onun filmlerine bayiliyorum

Cevap Yaz
0
0
emrahtas (Dublör) | 3 Eylül 2013, 00:02

Her Şey Çok Güzel Olacak ile Hokkabaz tarzı bir film olsa çok güzel olur diğer tarzlarını sevemedim pek.

Cevap Yaz
0
0
emreylmaz (Dublör) | 2 Eylül 2013, 23:13

Cem Yılmaz film yaparda izlenmezmi ? merakla bekliyoruz

Cevap Yaz
0
0
abdullah_tokus_3 (Amatör) | 2 Eylül 2013, 18:24

bu adam molped reklamı yapsın insanın alası gelır yaaaa=)

Cevap Yaz
0
4
Görüşleriniz