Sinemalar.com

Freddie Mercury Olabilir

24 Eylül 2013

İngiliz oyuncu Daniel Radcliffe’in proje aşamasındaki Freddie Mercury’nin hayatını anlatan filmde başrolü üstleneceği öne sürüldü.

 

Harry Potter serisiyle ünlenen oyuncu Daniel Radcliffe’in, efsane Queen grubunun solisti Freddie Mercury’i canlandıracağı iddia edildi. Daily Star gazetesinde yer alan habere göre, rol Radcliffe’e teklif edildi. Ünlü oyuncu teklifi kabul ederse Mercury’e beyazperdede hayat verecek.

 

24 yaşındaki oyuncu, genç yaşına rağmen şair Allen Gingsburg’u canlandırdığı 'Kill Your Darlings' filmiyle övgü toplamıştı. Film için ilk olarak Sacha Baron Cohen seçilmişti. Ancak Cohen ‘yaratıcı farklılıklar’ nedeniyle projeden ayrıldı. Queen grubu tarafından desteklenen film, 1985 yılında gerçekleştirilen “Live Aid” konseri ve Mercury’nin performansları üzerine kurulu.

 

Daniel Radcliffe'in en son yer aldığı projesi Kill Your Darlings'in fragmanı karşınızda.

 

ntvmsnbc

Tüm yorumlar (7)

Avatar
xLilithx (Profesyonel) | 2 Ocak 2014, 20:45

Daniel'ın oyunculuğunu beğeniyorum, yetenekli buluyorum ve bir potterhead'im fakat Freddie Mercury için öncelikle fiziksel özellikleri tutmuyor, Daniel'ı Freddie olarak hayal edemiyorum. Bence daha uygun birilerini bulabilirlerdi ama ön yargılı da olmak istemiyorum bekleyip göreceğiz neler olacağını.

Cevap Yaz
1
0
HiHitlerAd (Jön) | 1 Ekim 2013, 20:07

Potterhead'ler beğenmemiş yorumumu.

Cevap Yaz
1
0
iBzEzReKt (Dublör) | 25 Eylül 2013, 19:50

Adam Harry Potter'dan sonra söndü.Sadece Siyahlı Kadın'la bu filmi çevirdi.

Cevap Yaz
6
0
Feminin (Figuran) | 24 Eylül 2013, 21:36

Şaka gibi.

Cevap Yaz
0
1
HiHitlerAd (Jön) | 24 Eylül 2013, 19:04

Cohen'i elinizden kaçırmayacaktınız. Daniel'da pek bir marifet yok.

Cevap Yaz
6
0
Görüşleriniz