Sinemalar.com

Riddick İlk Göz Ağrım

28 Eylül 2013

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Vin Diesel, 9 yıl aradan sonra 'Riddick'le geri dönüyor.

 

Dokuz yıldır serisinin son filmi 'Riddick’i çekmek için mücadele veren Vin Diesel sonunda başarılı oldu. Diesel film için, “Riddick serisinin yeri bende her zaman ayrı. O benim Hollywood’ta ki ilk büyük filmim” ifadelerini kullandı. Yakın arkadaşı ve Riddick filmlerinin bir diğer yapımcısı David Twohy ile beraber bu filmi gerçekleştirmek için çok uğraştıklarını ve emek verdiklerini belirten Diesel çıkan sonuçtan çok mutlu olduğunu söylüyor. Ünlü  oyuncu, “Bu filmi yaptım çünkü hayranların sesi kulaklarımı tıkayamayacağım kadar çoktu” dedi. Bu filmi yaparken tamamen özgür olmak istediğini söyleyen Diesel aynı serinin birinci filmi “Derin Karanlık” (Pitch Black) gibi hareket ettiklerini belirtiyor. Diesel filmin hayranlar tarafından beğenilmesinin her şeyden önemli olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Bu filmi hayranların isteğine göre şekillendirdik.”

 

4 EKİM’DE SİNEMALARDA

 

Bu filmde Diesel’e Katee Sackhoff, Matt Nable ve Jordi Mollà eşlik ediyor. Aksiyon ve heyecanın eksik olmadığı filmde Riddick amansız düşmanlarının yanı sıra yaratıklarla karşı da savaşırken, Vin Diesel performansı yine hayranlarını büyüleyecek.

 

ntvmsnbc

Tüm yorumlar (8)

Avatar
edgabudge (Dublör) | 13 Ocak 2014, 11:20

Güzel bir yapım ben çok beğendim seriye devam ederler umarım

Cevap Yaz
0
0
Telvinater (Profesyonel) | 7 Ekim 2013, 15:15

Gerçekten güzel bir yapım, başarılı...

Cevap Yaz
0
0
falconcengiz (Profesyonel) | 4 Ekim 2013, 09:49

fragman iyi eğer filmde o kadar iyi ise gerçekten heyecanla izlenebilecek bir film olacak.

Cevap Yaz
0
0
dxmexz (Amatör) | 30 Eylül 2013, 00:07

zaten 2.filmi izleyip 3.filmi merak etmeyecek adam yoktur.

Cevap Yaz
0
0
ysfaz (Amatör) | 29 Eylül 2013, 12:40

Bu adamın kendisi bi kenara koy , sesini bir kenara koy ayrı film çıkar valla. Fragman çok iyi.. Vin Diesel'le aksiyona devamm.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz