Sinemalar.com

Marc Forster Dünya Savaşı Z 2 Filminin Kamera Arkasına Geçmeyecek!

4 Ekim 2013

Dünya Savaşı Z filminin gişedeki başarısından sonra yapımcılar tarafından ikinci filmin geleceği açıklanmıştı. Bununla birlikte oyuncu ve senaryo arayışlarına giren yapımcılar, filmin yönetmeni tarafından yapılan açıklamayla hayal kırıklığına uğradılar.

 

İlk filmin yönetmeni olan Marc Forster, World War Z 2 filminin yönetmen koltuğunda olmayacağını açıkladı ve bunun nedeniyle ilgili olarak herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bununla birlikte yapımcılar arasında yer alan Brad Pitt "Öncelikli olarak bir senarist bulamamız gerekiyor. Bir sürü fikrimiz bulunuyor ve bu fikirleri bir araya getirmemiz gerekiyor" dediği öğrenildi.

Tüm yorumlar (14)

Avatar
ozgur_altuntas_39 (Amatör) | 15 Kasım 2013, 22:07

brad kamera önünde yumurta kırıp omlet yapsa o yılın en cok hasılat yapan filmler içine girer ))

Cevap Yaz
0
1
egapty (Amatör) | 21 Ekim 2013, 11:00

Bence cok yerinde bir karar olmuş zaten film hem hasılat olarak hem seyirci olarak gerekn ilgiyi göremedi her ne kadar brad pitt filmde rol alsada...

Cevap Yaz
0
0
enddaysandlastdays (Amatör) | 17 Ekim 2013, 10:41

sayın ercanncan,
sizin için bilimkurgu film önerilerim: prometheus, pacific rim, atlas shrugged 2, jumper, crawlspace, yıldız savaşları trilogy, metropolis, alien serisi, oblivion, donnie darko, the road, pandorum, inception, artic blast..saygılarımla...

Cevap Yaz
0
0
ercanncan (Figuran) | 14 Ekim 2013, 19:43

film önerisi olann

Cevap Yaz
0
0
asiorhan61 (Amatör) | 9 Ekim 2013, 23:17

kimse filmin son anlarını iyi izlememiş onun için bir sonraki filmi gereksiz görüyor.. Filmin sonunda insanlar yakılıyor tamamda daha kamufle olmak için gönderilen ilaçlar dünyanın her yerine yayılmadı bazıları savaşmanın başka yolunu buldu ayrıca kurtulanların kuzeye gitmeleri söyleniyor yani hiç birşey bitmedi.. filmin sonunda Prad pitt şu cümleleri söylüyor "Nasıl başladığını hala bilmiyoruz . Biraz zaman kazandık ama bu bize bir şans verdi. Diğerleri savaşmanın bir yolunu buldu. Savaşabiliyorsanız savaşın.Birbirinize yardım edin.. Herşeye hazırlıklı olsun.. SAVAŞIMIZ DAHA YENİ BAŞLADI !!!"

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz