Sinemalar.com

Bir Vampir Hikayesi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!

4 Ekim 2013

Neil Jordan'ın kamerasından sinemalara aktarılan ve başrollerinde Hansel ve Gretel: Vampir Avcısı filminden tanıdığımız Gemma Arterton'un yer aldığı Bir Vampir Hikayesi filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

 

Neil Jordan sinema klasikleri arasına giren kült filmi Vampirle Görüşme´den on yedi yıl sonra yeniden tanıdık konulara geri dönüyor ve bu kez anne-kız vampirlerin hikâyesini anlatıyor. Gizemli Clara ve Eleanor vahşice işlenmiş bir cinayetin ardından kaçarak harap bir kıyı kasabasına sığınır. Beş parasızdırlar. Clara çaresizlikten fahişelik yapmaya başlar. Bu sırada ebediyen okul çağında kalakalmış kızı Eleanor, ona hakkındaki gerçekleri soran, nazik Frank´le tanışır. Vakit geçmeden küçük, huzurlu balıkçı köyü ölümlerle sarsılmaya başlar. İki yüz yıllık bir süreyi kapsayan Bir Vampir Hikâyesi, bol kanlı, melankolik atmosferiyle izleyiciyi etkileyen gotik bir dönem filmi ve aynı zamanda şık ve çağdaş bir gerilim.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Saoirse Ronan, Sam Riley, Jonny Lee Miller, Caleb Landry Jones ve Tom Hollander gibi isimler yer alıyor.

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
5n1k1s (Amatör) | 5 Ekim 2013, 21:33

bence oyuncular çok iyi seçilmiş umarım klişe bir öykü izlemeyiz

Cevap Yaz
0
1
FbSinanSarp (Fenomen) | 5 Ekim 2013, 20:23

Fragmanı izliyordum yarıda bıraktım Vampirle Görüşme filminin yönetmeni Neil Jordan varsa o zaten teminattır gerisi teferruattır.

Cevap Yaz
0
0
Requed (Dublör) | 5 Ekim 2013, 04:45

bence tutmaz bu film

Cevap Yaz
0
0
israa (Amatör) | 4 Ekim 2013, 15:50

Umarım bu film de en az vampirle görüşme filmi kadar iyi olur...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz