Sinemalar.com

Ant Man'den İlk Görüntü

Ant Man'den İlk Görüntü
8 Ekim 2013

The World's End ve Hot Fuzz gibi filmlerin yönetmeni Edgar Wright'ın 32 Temmuz 2015'te vizyona gireceği Ant Man filmin ilk görseli yayınlandı.

 

Ant Man karakterinin arkadan çekim bir fotoğrafını paylaşan ünlü yönetmen, filmde bizleri bir çok görsel efektin bekleyeceğini işaret ediyor.

 

Filmin çekimlerine başlanmasına karşın Ant Man karakterini canlandıran oyuncunun ismi açıklanmadı.

 

The Avengers: Age of Ultron filmiyle birlikte Marvel ikinci evreye veda edecek. Ve daha sonrasında Ant Man filmiyle birlikte üçüncü evre başlayacak. 

 

 

Popüler Yorumlar

yavuzbirtane (Amatör) | 8 Ekim 2013, 19:01

32 temmuz ... o nasıl bir tarih.

0
8
alicanozbilir (Amatör) | 8 Ekim 2013, 20:19

2019 da GAZMAN RETURNS gelicekmiş beyler.

3
6

Tüm yorumlar (19)

Avatar
DOLUNAY1905 (Figuran) | 7 Aralık 2014, 23:28

Loki (Tom Hiddleston) The Avengers’ın büyük kötü kahramanıydı; New York’u uzaylı saldırısından korumak için bir araya gelen süper kahraman ekibi oluşturan Dünya’nın En Güçlüleri arasındaki motive edici güçtü. Filmin sonunda, tüm yaşananların arkasındaki kişinin daha büyük bir tehdit oluşturan Thanos olabileceğini öğrendik. Thanos hakkında gelecek sene vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy’de daha fazla şey öğreneceğiz. Thanos’un daha fazla sahnede yer alması beklenirken, The Avengers devam filmindeki esas düşman o olmayacak. Onun yerine karşımıza Ultron isimli tehlikeli bir robot çıkacak. Ultron devam filminde kahramanlarımızı parçalamayı amaçlıyor.

Thanos’a gelince, daha uzun sure buralarda olacak, Marvel’ın 3. Evre’sinde de yer alacak. Bu evreyi başlatacak olan ise Ant-Man. Yani Marvel çizgi romanlarında Ultron’u yaratan Hank Pym karakterini de içeren film. Peki yaratıcısı çok daha sonra Marvel Sinema Evreni’ne girecek olan Ultron’un Age of Ultron’da ortaya çıkışı nasıl olacak?

Hank Pym’in Ant-Man olmadan önce sınırlı bir şekilde The Avengers 2’de ortaya çıkma ihtimali var elbette, ki bu, belirsiz görünen projenin profilini arttırmak için akıllıca bir hareket olur. Ama şunu da biliyoruz ki, The Avengers: Age of Ultron’un yazar ve yönetmeni Joss Whedon karakter için yeni bir köken hikayesi oluşturdu. Filmin evreninde, Ultron’u yaratan kişi Pym değil. Whedon’ın The Avengers devam filminin ismini açıkladığı sırada gösterilen kısa tanıtım ve yazı kartonu en büyük ipucumuzdu.

İşte geçen hafta yazdıklarımız:

Marvel çizgi romanlarındaki Ultron’la bağlantılı unsurlar da kullanılsa, kökeni tamamen farklı olacak çünkü orijinal yaratıcısı Hank Pym filmde yer almayacak. Ultron’u The Avengers devam filminin kötü adamı olarak gösteren tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla Ultron Iron Man zırhından oluşturuluyor. Yani biz yeni düşmanın yaratılmasında Tony Stark’ın kullanılacağına inanıyoruz. Ama bu sadece bir tahmin.
Feature Film Casting filmin konusunu kendilerine göre özetlemiş. Bu özette de Stark’ın Ultron’un yaratımında bir şekilde yer aldığı açıkça belirtilmiş:

“The Avengers: Age of Ultron”da Loki gidiyor, yerine kendi gücünü arttırma yeteneğine sahip kötü robot Ultron geliyor. Tony Stark/Iron Man Ultron’un kasıtsız yaratıcısı oluyor. Quicksilver ve Scarlet Witch’in ağabey kardeş takımı Yenilmezler’in yeni üyesi oluyor. Quicksilver aşırı hız yeteneğine sahipken, Scarlet Witch büyü yapma ve telekinesis becerisine sahip. Black Widow ve Hawkeye ise filmin en önemli karakterleri arasında olacak.
Stark’ın ölümcül ve tehlikeli bir yapay zekadan sorumlu olması fikri hikayeye, Stark’ı Iron Man 3’de yaşananlardan sonra Iron Man zırhına geri döndürmek için iyi bir sebep sunuyor. Ultron’u yaratan teknolojinin ona ait olduğu da aşikar. Ama Ultron’un yaratımından tamamen o mu sorumlu yoksa bu süreçte daha küçük bir role mi sahip, bekleyip göreceğiz.

Whedon gerçekten daha çok araştırma yapmak ve Marvel evreninin kozmik tarafıyla bağlarını sürdürmek istiyorsa, hatta gelecekte kullanılacak konularda keşfedilmek üzere yeni tohumlar atmak için, -Ultron’la bağlantılı olan saldırgan sibernetik bir uzaylı türü- Phalanx gibi başka kozmik tehditler de ilave edebilir.

Loki’ye gelince, Whedon daha önce Loki’nin senaryoda yer almadığını iddia etse de, Kevin Feige Comic-Con’da bu ihtimalden söz ederken daha çekingen bir tavır sergiledi. Bu konu hakkında Thor: The Dark World’ün vizyona girmesinden sonra daha net bir fikrimiz olacaktır.

bu yazdıklarım film senaryosuna bağlantılı olan senaryodur

Cevap Yaz
0
0
erdal_coban1 (Amatör) | 23 Ekim 2013, 02:20

2015 te temmuz ayının 32 günden oluşacağını tüm dünyadan önce burdan öğrendiğim için sinemalar.com'a teşkür ederim..

Cevap Yaz
0
0
WilliamJack (Amatör) | 13 Ekim 2013, 18:44

ne görüntü ama şimdiden heycanlandım..:D

Cevap Yaz
0
1
egapty (Amatör) | 11 Ekim 2013, 16:53

buldukları her kelimenin sonuna ''MAN' bir filme çekebiliyo adamlar :)

Cevap Yaz
1
2
hsynkrc55 (Amatör) | 11 Ekim 2013, 14:13

2015 de temmuz 32 çekiyormuş beyler :D bence 2014 de bunu çıkartıp avengers 2 ye eklemeleri lazımdı ayrıca falcon u da iron man 3 filminde gösterip ona ayrı bir film çekebilirlerdi. ve oda avengers 2 de olabilirdi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz