Sinemalar.com

Captain America The Winter Soldier Filminin Fragmanı Yayınlandı!

25 Ekim 2013

24 Ekim'de tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra başrolünde Chris Evans'ın yer aldığı ve Kaptan Amerika serisinin ikinci filmi olan Captain America: The Winter Soldier filminin uzun metrajlı fragmanı yayınlandı.

 

Film, SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. 

 

Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer. 

Tüm yorumlar (11)

Avatar
Icaruss (Dublör) | 29 Ekim 2013, 16:36

İlk film idare etti..Bu film bi iki tık daha üstte olmalı.Fragman iyi bakalım nasıl olacak.Bekliyoruz..

Cevap Yaz
0
0
redkitgarfield (Dublör) | 26 Ekim 2013, 13:58

SCARLETT JOHANSSON varsa jeremy renner sa olmalıydı sanki ama yinede süper fragman ilk filmden daha güzele benziyor :D

Cevap Yaz
0
0
arif_capanoglu (Amatör) | 26 Ekim 2013, 11:29

film ne zaman gösterime giriyor.

Cevap Yaz
0
0
Jordel (Amatör) | 25 Ekim 2013, 23:46

Falcon'un tanıtımını Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde yapacaklar diye biliyorum. Bir konuda da sizi bilgilendireyim. Ben Marvel çizgi romanlarından New Avengers serisini takip ediyorum ve 7. kitabını bitirdim. Şunu söyleyebilirim bir noktadan sonra Avengers ve S.H.I.E.L.D. arasında bir savaş patlak veriyor ama azımsanacak bir savaştan söz etmiyorum yaklaşık 3 kitaptır bu devam ediyor aralarında. Şunu demek istiyorum. Bu filmde olmasa bile 2015'te çıkacak olan Avengers 2'de bunu işleyebilirler veya Andman'de bu olabilir. Bilin istedim ;) Ayrıca çizgi roman konusunda şunu söylemek istiyorum, fena halde bağımlılık yapıyor. Gelirine güvenen başlasın derim :) çok iyi geliyor inanın :)

Cevap Yaz
0
1
iBzEzReKt (Dublör) | 25 Ekim 2013, 22:38

İlk film orta şekerliydi bu sefer senaryosunu daha iyi yapmışlar gibi.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz