Sinemalar.com

Jackass: Bad Grandpa Gişede Zirvede

28 Ekim 2013

Üç haftadır Amerika gişelerinde bir numarada olan Yerçekimi filmi Paramount ve MTV Films tarafından hazırlanarak sinemalara taşınan Jackass Presents: Bad Grandpa filmi tarafından geçildi.


Yönetmenliğini Jeff Tremanine'nin yaptığı başrollerinde Johnny Knowxville ve Jackson Nicholl'ün yer aldığı Bad Grandpa 15 milyon dolara yakın bir bütçeyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Bu az bütçeyle birlikte açılış gününde 32 milyon dolarlık bir hasılat elde etmeyi başardı. 3.336 sinema salonunda yayınlanan film, elde ettiği gelirle birlikte yapımcıların yüzlerini güldürmeyi başardı.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
ameldefteri (Amatör) | 26 Şubat 2014, 22:32

Filmde kötü bir büyükbaba gibi görünse de aslında torununu seven bir büyükbabanın neler yapabileceğini göstermesi açısından güzel bir film. Büyükbabanın başına gelenlere rağmen torunu için herşeyi yapmaya devam etmesi takdire şayan bir durum. Özellikle klüpteki büyükbabanın dansı görülmeye değer. Büyükbabayı ve torununu tebrik ederim.

Cevap Yaz
0
0
Hwoaranq (Efsane) | 28 Ekim 2013, 12:23

Bazı iğrençlikleride olsa Jackass sevdiğim bir gösteri show'u dvd düşmesini sabırsızlıkla bekleyeceğim :) Ama bu sefer büyükbaba ve torun izleyeceğiz anlaşılan diğer filmdeki oyuncular olmayacak gibi :)

Cevap Yaz
1
3
Görüşleriniz