Thor Karanlık Dünya Bu Hafta Sinemaskop'ta!

01.11.2013 10:34

Odin’in oğlu bu sefer dünyayı ve 9 diyarı düşmanlarından kurtarmaya çalışacak!

Mad Men ve Game Of Thrones dizilerinden tanıdığımız Alan Taylor’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Thor: The Dark World kamera arkası ile bu hafta Sinemaskop’ta!

Marvel’ın en sevilen süper kahramanlarından biri olan Thor sinemalara devam filmi ile geri dönüyor ve yepyeni bir maceraya atılıyor. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Idris Elba ve Anthony Hopkins’ten oluşan kemikleşmiş kadro kamera arkasında neler yaşadıklarını anlatıyorlar. 

Amerika’nın en büyük iki çizgi roman şirketinden biri olan Marvel son üç yıldır öyle bir atak yaptı ki sinemalar süper kahramanlarla doldu. Çizgi roman severler olarak bundan da şikayetçi değiliz hani. Ve bu hafta Sinemaskop’u Marvel’in süper kahramanlarına ayırdık. Sinemaya yolu düşmüş tüm Marvel süper kahramanlarının soundtrackleri yükselecek! 

Geçen koca bir haftada sinema dünyasında neler oldu… Hangi aktör,hangi rol için hangi yapım şirketi ile anlaşmış? Hollywood dedikoduları neler… 

Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 01 Kasım Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...