Sinemalar.com

Nefes Kesen Savaş Filmi

4 Kasım 2013

Ödül sezonunun başlamak üzere olduğu şu günlerde hazırlanan tahmin listelerinde adı geçen 'Lone Survivor' çok yakında vizyonda.

 

Oscar yarışında adı geçen filmlerden biri olan 'Lone Survivor', nefes kesen savaş sahneleriyle oldukça etkileyici. Kahramanlığıni cesaretin ve hayatta kalma çabasının gerçek hikayeden alıntısı 'Lone Survivor' dört özel Amerikan komandosunun görevleri için uyguladığı operasyonda Afganistan’ın dağlarında düşman tarafından nasıl tuzağa düşürüldüğünün hikayesini anlatıyor.

 

Mark Wahlberg’ün hikayenin ilk elden anlatıcısı, 'Lone Survivor' kitabının yazarı Marcus Luttrell’i canlandırdığı filmde, insan gücünün fiziksel ve mental limitleri zorlandığında nasıl sınandığı gözler önüne seriliyor. Filmde Wahlberg’e, Taylor Kitsch, Emilie Hirsch ve Ben Foster eşlik ediyor.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (3)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 5 Kasım 2013, 01:08

Yeter artık! Yine mi Amerikan mastürbasyonu izleyeceğiz.

Cevap Yaz
0
0
TncyKrmn (Amatör) | 5 Kasım 2013, 00:48

Nedense sürekli Amerika askerlerinin bulunduğu filmler Oscar alıyor ya da aday oluyor. ? Propaganda yapa yapa bitmediler gitti..

Cevap Yaz
0
0
serkan1serkan (Amatör) | 4 Kasım 2013, 20:38

uzun süredir iyi bi savaş filmi izlemedim mesela black hawk down gibi ama bu film heralde er ryan ı kurtarmak türü bi film

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz