Sinemalar.com

Avşar’ın Yeni Filmi:‘Salyangoz’

Avşar’ın Yeni Filmi:‘Salyangoz’
20 Mart 2008

Bu sene sanat hayatının 25. yılını kutlayan Hülya Avşar, kariyerinin 50. filmine \'Salyangoz\' ile imza atacak. Filmin çekimine Temmuz ayında başlanacak. \'Salyangoz\'un yönetmenliğini ise Hülya Avşar\'ın 1987 yılında rol aldığı \'Bir Kırık Bebek\' filminin de yönetmeni olan Nisan Akman üstlenecek.

\'Salyangoz\', Hülya Avşar\'ın 50. filmi olmasının yanı sıra yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmi olmasıyla da şimdiden dikkat çekti. Daha önce yapımcılığa sıcak bakmayan Avşar, \'Yapan Yapım\' film şirketini kurmasının nedenini şu sözlerle açıkladı: "Sinemada anlatacak daha çok hikayem var. Bu hikayeleri anlatmak için oldukça sabırsızım. Bu nedenle de yapımcılığa yöneldim. Böylelikle projeleri daha hızlı bir şekilde hayata geçirme fırsatım olacak."

Boşanmış bir kadın ile çocuğunun yaşadıklarını konu alan \'Salyangoz\', izleyiciyle önümüzdeki sinema sezonunda buluşacak. Filmde, hayatından birebir kesitler bulmanın mümkün olmadığını söyleyen Avşar, "Boşanmış bir anne ile çocuğun hikayesi denilince akla benim gelmem doğaldır. Ne var ki öyle değil! Filmin hikayesi gerçekte yaşanmış bir olaydan senaryolaştırıldı. \'Salyangoz\', parçalanmış bir ailenin çocuklar üzerindeki etkileri üzerine çekilecek" diye konuştu. Filmin oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde Hülya Avşar ile Nisan Akman tarafından belirlenecek.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (15)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 20 Ağustos 2010, 06:11

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
FinePix (Dublör) | 2 Nisan 2008, 18:57

Herşeye burnunu sokmasa olmuyor !

Cevap Yaz
0
0
djkaptan (Figuran) | 25 Mart 2008, 14:49

kesin film güzel olmıyacak.kadına gıcık oluyom magazinde kalsın sinamadan uzak dursun

Cevap Yaz
0
0
zalgan (Profesyonel) | 24 Mart 2008, 09:23

Aşağıda bir arkadaşın dediği gibi "Bir bu eksikti".Narsizmin Türkiye temsilcisi bu bayan demiş ki "Sinemada anlatacak daha çok hikayem var"Tek kelimeyle ayvayı yedik.Şimdiye kadar duyduklarımız boğaza 1 er metre arayla köprü olur zaten.Gelde Robinson olmayı isteme.24.3.08 Zafer ALGAN

Cevap Yaz
0
0
KeCiI (Amatör) | 25 Eylül 2010, 19:00

Kardeşim izlemezsin. Sanatçının projelerini açıklamalarını görmezden gelirsin olur biter. Ama ne halttır ki hem hoşlanmıyorsun hemde yeni projesinin olduğu habere yorum yazıyorsun.

0
0
metmert (Profesyonel) | 23 Mart 2008, 22:27

nasıl oluyorda hulya avsar 50 fılmını cekıyor bence o daha cok magazın sayesınde unlu oldu her hafta bır olayı oluyordu bence bu benım dusuncem

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz