Sinemalar.com

Hollywood Yapımcısı İsrail Ajanı Çıktı

Hollywood Yapımcısı İsrail Ajanı Çıktı
27 Kasım 2013

Aralarında “Özel Bir Kadın” ve “Dövüş Kulübü" gibi filmlerin de yapımcılığını üstlenen Arnon Milchan, İsrail için casusluk yaptığını itiraf etti.

 

Hollywood’da başarılı yapımlara imza atan Arnon Milchan İsrail'in Channel 2 TV kanalında yayınlanan bir programa katıldı. Casusluk yaptığını itiraf eden Milchan, İsrail'in nükleer silah programı için gereksinim duyduğu iddia edilen teknolojileri satın almasına yardımcı olduğunu belirtti. Hollywood'da başarılı bir yapımcı olmadan önce bir gübre tesisi işleten Milchan, "Her şeyi ülkem için yaptım ve bundan da gurur duyuyorum" dedi.

 

Sinemanın başkentinde de casusluk faaliyetlerine devam ettiğine işaret eden Milchan, "Hollywood'a geldiğimde kendimi gerçek tutkum olan film yapımına adamak istedim. Ama bazen diğer faaliyetlerimi de sürdürmek zorunda kaldım" dedi. Milchan, gizli saklı işlerine kimi zaman sinema dünyasının ünlü isimlerinin de bulaştığını dile getirdi. New Regency film şirketini kuran Milchan, aralarında "Pretty Woman (Özel Bir kadın)", "Fight Club (Dövüş Kulübü)" ve "L.A. Confidential" (Los Angeles sırları) gibi unutulmaz filmlerinde yer aldığı 120 eserin yapımcılığını üstlenmişti.

 

Milchan'ın iki yıl önce izinsiz yayımlanan biyografisinde ünlü yapımcının İsrail'in gizli savunma programları için bilgi toplayan Bilimsel İlişkiler Bürosu için çalıştığı ileri sürülmüştü. “Lekem” adıyla bilinen büro, 1987'de ABD Donanması'nda istihbarat analisti olarak çalışan Jonathan Pollard'ın ömür boyu hapse mahkum edilmesine neden olan casusluk olayına karıştığı için feshedilmişti.

Haber Kaynağı ntvmsnbc

Tüm yorumlar (3)

Avatar
kaan1903 (Dublör) | 5 Aralık 2014, 22:34

Scariest Tom and Jerry Cartoon - Proof the Illuminati exists google yazın ve karşınıza ilk çıkan videoyu tıklayın,bu animasyonda net bir şekilde anlatmış hollywood sahiplerini.(daha önce linki kopyalaıp yapıştırdım ama site müsade etmedi)

Cevap Yaz
0
2
ibrahimmrdr (Figuran) | 28 Kasım 2013, 09:14

Nedense hiç şaşırmadım!..

Cevap Yaz
0
1
LeonScottKennedy (Profesyonel) | 27 Kasım 2013, 11:11

Yok artık...Adamlar her yerde...

Cevap Yaz
1
2
Görüşleriniz