Sinemalar.com

300 Bir İmparatorluğun Yükselişi Filminin Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı Yayınlandı

5 Aralık 2013

Warner Bros tarafından 300 filminin devam niteliğini taşıyan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminin yeni fragmanı yayınlandı.

 

7 Mart 2014'te vizyona girecek olan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminin oyuncu kadrosunda Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green gibi isimlerle birlikte yönetmen koltuğunda Noam Murro yer alıyor. Filmin yapımcıları arasında ise ilk filmin ve Man of Steel filminin yönetmeni Zack Snyder yer alıyor.

 

Frank Miller'ın romanından uyarlanan filmde General Themistocles ile Pers kralı Xerxes arasındaki mücadele konu edilecek.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 7 Aralık 2013, 15:06

Umarım film Xerxes için çekilmiştir.

Cevap Yaz
0
0
Behaaa (Artist) | 5 Aralık 2013, 13:50

Tarihi konulu yapımları fantastik temalar ve görsellik katılması çok zekice ve etkileyici buluyorum..Gönül isterdi ki kendi Türk Tarihi'bu tarz fantastik yapı taşları ekleyebilsek.(teknoloji konusunda çok gerilerdeyiz ne yazık ki).Yönetmen koltuğunda tekrardan 'Zack Snyder' getirilmesine çok akıllıca karar.İlk filmindeki yönetmenliğiyle beklentileri fazlasıyla karşılayabilmişti.. Son çıkartığı 'Man of steel ve Sucker Punch kendini dalında çıtasını fazlasıyla yükselti..2015 ve 2017 planladığı yapımları da göz önünde bulundurursak eğer.Zack yönetmenliğini de harika yapımlar bizi bekliyor :)

'Eva Green' oyuncu kadrosuna dahil olmasıyla birlikte yapıma renk katacağı aşikar..Cennetin Krallığı oyuncuyla göz doyurucuydu..Bu yapımda da beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır,cazibesiyle :)

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz