Sinemalar.com

Batman vs Superman'in Kötü Karakteri Joaquin Phoenix mi?

20 Aralık 2013

Ben Affleck’in yeni Batman olmasıyla birlikte, Batman vs Superman filmine meraklar iyice yönelmişti. Bunun üzerine Hızlı ve Öfkeli serisinin güzel oyuncusu Gal Gadot’un Wonder Woman olarak kadroya katılması, filmin hayranlarını daha da meraklandırırken, kafalardaki kötü adam kim olacak sorusunun sorulmaya başlanmasına neden oldu.

 

Bu sorular sorulmaya başlandığı sırada, sinema dünyasında bir dizi haberler yapılmaya başlandı. Yapılan haberlere göre Warner Bros ve Zack Snyder’in kötü adam rolü için Joaquin Phoenix’e rol teklifinde bulundukları, Phoenix’in de bu role sıcak baktığı haberleri yapılmaya başlandı. Ancak bu haberlerle ilgili olarak resmi bir kaynaktan açıklama yapılmadı. Bununla birlikte haberler içerisinde hangi kötü adamı canlandıracağına dairde bir açıklama bulunmuyor.

 

Yeni filmde şuana kadar Ben Affleck,  Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne, Diane Lane ve Gal Gadot’ın isimleri açıklandı. Filmin vizyona giriş tarihi kesinlik kazanmasada, 2015 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

 

Tüm yorumlar (7)

Avatar
aylin_serdar_35 (Amatör) | 23 Aralık 2013, 19:16

Christian Bale'ın oynamamasına sevindim; çünkü gelmiş geçmiş en iyi Batman oldu kendisi. Superman'i barındıran (gözlük takınca tanınmayan, kırmızı donunu henüz yeni içine girmiş ve ne idüğü belirsiz bir adamın oynadığı) bir filmde gerçek Batman'i görmek istemezdim. Sadece yeni bir Batman olsaydı(Superman-Free), Batman'i Keanu Reeves oynasın isterdim. Joaqim Phoenix tahminimce böyle sırf para kazanmak için çekilecek bir filmde (Son zamanlardaki çoğu DC filmi gibi) oynamaz; ama paraya ihtiyacı varsa başka...

Cevap Yaz
4
1
ahmet_tarikturk (Amatör) | 31 Mart 2015, 02:12

Son zamanlarda para için çekilmiş çoğu DC filmine örnek verebilir misin?
Ayrıca Batman'in kendisi Superman'in başarısı adına yazılıp çizildi zaten.
Bale'de gelmiş geçmiş en iyi Batman falan değildir! C. Bale sadece Bruce Wayne'i güzel oynamıştır fakat Batman kıyafetini giyince her şey değişiyor. Bir kere ses deyince akla ilk gelen Kevin Conroy'dur C. Bale'nin hırıltılı sesi değil. Kıyafet, dövüş sitili, Batmobile bunlara hiç girmiyorum bile.

0
1
cagrialtunok (Amatör) | 26 Aralık 2013, 16:54

bakiyorumda supermenin yeni konstepti hemen hemen dunyadaki butun hayranlarini tatmin etmis olmasina ragmen seni tatmin etmemis. ilginc bir durum

1
2
iBzEzReKt (Dublör) | 22 Aralık 2013, 04:42

Süper bir film olacak gibi.Benim beklentim Joker'le Lex Luthor'u birlrştirmeleri,inşaallah yaparlar.

Cevap Yaz
1
1
cagrialtunok (Amatör) | 21 Aralık 2013, 17:07

avengers 2 ile ayni sene vizyona girecek. bakalim hangi film daha agir basacak. Benim gonlum DC den yana

Cevap Yaz
0
0
binjust (Amatör) | 20 Aralık 2013, 19:11

Hangi kötü adam olacağını bilmem de, Joaquin başarı ile gelir kötü adamlığın üstesinden, ona güveniyorum :D

Cevap Yaz
0
2
AweSome61 (Dublör) | 20 Aralık 2013, 16:02

Son dönemdeki gelişmelerin üstüne bir de Joaquin Phoenix, Lex olursa bu film gerçekten olağanüstü olabilir. Gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman uyarlaması olması hiç de zor olmaz.

Cevap Yaz
0
3
Olymp (Amatör) | 20 Aralık 2013, 20:10

Aynen Film Harika Olacak Gibi Gözüküyor İnşallah da Olur Bizleri Hyal Kırıklığına Uğratmaz

0
1
Görüşleriniz